Skocz do zawartości

tagowanie postów w działach


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Składam oficjalne zażalenie na rozbieżność w tagowaniu działów, do którego pchnęła mnie nadgorliwość Knyshy. Dlaczego za sposób tagowania [layout], który jest stosowany np. w dziale Videotutorials dostaję warna w dziale Web? Przecież chodzi o porządek, a nie o to, żeby działać jak maszyny. Nie wszyscy mają czas, żeby uczyć się zwyczajów poszczególnych działów, więc może by to jakoś usystematyzować?? :/ Osobiście jestem za klamerkami [].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Działy wymagają tagów. Różne działy wymagają różnego sposobu tagowania. To powinno być ujednolicone i jestem za tagowaniem w klamerkach [].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje. nie ma jednolitego sposobu tagowania i chyba trzeba to będzie przerobić :/ tylko, że to wiązac się będzie z kolejną zmianą w nazwach wątków i kolejnymi upomnieniami o zmiany w nazwach... ale w sumie da się to przeboleć.

 

a co do warna to już dogaduj się z knyshą. ja mogę ewentualnie mediować w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190
Działy wymagają tagów. Różne działy wymagają różnego sposobu tagowania. To powinno być ujednolicone i jestem za tagowaniem w klamerkach [].

 

Odświeżam temat. Czy coś w tej kwestii zostanie zrobione? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie. Nowe vB ma to w standardzie. Ogolnie pojawi się mnóstwo, ale to naprawde cała masa nowości. Widzialem juz bete, to chyba poki co najwiekszy update ficzersów w historii vB.

 

Jeszcze troszeczkę musimy zaczekać po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności