Skocz do zawartości

Finished 2d: Ginger


sivek4ever

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No musze powiedzieć, że prace bardzo miłe dla oka, wesołe i lekkie dla duszy ;]. Szczególnie podobało mi sie stare dobre małżeństwo, choć jak to ktoś wspomniał nie takie stare ;]. Bardzo podoba mi sie tło do wszystkich obrazków, mógłbyś zapodać jakiś recept jak coś takiego se zrobić ;]. Dzieki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a ja Ci juz na digarcie napisalem, ale tam tyle komentarzy, ze moglo zaginac w tlumie;) na prawde masz potencjal ale strzez sie tego burna i dodge'a (czy czegokolwiek tam uzywasz do cieniowania, moze bialego i czarnego) bo dodaje to pracy taki efekt "kiczu z okladki zeszytow szkolnych". Przypatrz sie obiektom wszedzie dookola Ciebie- biale bliki sa bardzo rzadkie, a cien zazwyczaj przejmuje barwe od otoczenia. Jesli tez wszystkie Twoje ludki sa na jakims tle, to powinienes dorobic refleksy koloru tego tla na postaciach bo tak troche wygladaja jak wklejone:}

mam nadzieje, ze wezmiesz tych kilka slow zyciowego frustrata do serca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

No fakt - dużo w tych obrazkach jeszcze niedoskonałości - głównie z powodu szybkich terminów. A co do tła to jest ono wsadzone tylko na potrzeby pokazania postaci na forum. Każda postać była zrobiona z przezroczystym tłem i będzie wkładana na kilka różnie wyglądających teł w grze. Dlatego też nie ma żadnych refleksów tła :)

A burn i dodge to też tylko z powodów szybkich terminów.

Ale oczywiście biorę to do serca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności