Skocz do zawartości

Scena 3D: Oldwall


Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

oldwall.jpg

 

To jest praca testowa do jedej z firm developerskich, mur mialbyc (jesli dobrze zromumialem) lowpoly. Mam nadzieje ze moglem publikowac te pracke:)

Taka dość prosta scenka, ale narobilem sie przy teksturach.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

piksar: nic sie nie ukryje przed tobą:) taki otrzymalem concept, bez stalowych drutow.

 

zgred88: Dzieki! Hehe, o ile pamietam to ja tez napisalem przy towjej pracc tego jeep'a fajnego ze mi bump nie podchodzi - teraz sie rewanzujesz:)

 

ognisty: Bardzo dziekuje:)

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie wychodzisz na prosta:) podobaly mi sie twoje pierwsze arty, potem bylo pare w ogole nie z tej bajki i dla mnie zlych pod wiekszoscia wzgledow, ale teraz jest fajnie, tak trzymaj

 

piksar: ivy jest zbyt prosty zeby robic o nim tutki, importujesz bryle klikasz 2x tam gdzie ma byc start i klikasz "grow" i tyle...reszta to zabawa suwakami ktorej tutek nie wyjasni bo to zalezy od tego czego potrzebujesz...proponuje go odpalic a wszystko stanie sie jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar: a to milo mi:) Tak to ivy, a polshai wlasnie napisal tutka :) ivy jest starsznie prosty ale jedyny problerm to z importem plikow *.obj - ja musialem najpierw exportowac do wingsa a z wingsa dopiero do ivy, inaczej strasznie sie dzialo.

 

carlosss: hehe tnx!

 

polshai: dzieki, milo mi:)

 

Johny: he, prawie byl ten dof, chcialem go zrobic tak jak mi powiedzial tweety za pomoca ZDepth ale okazalo sie ze mam za stary FotoSklep i nie ma jeszcze filtra lensblur.

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się prosi o lekki wolumetryk z nieba, trochę matowo. Może trochę wilgoci na liściach? Blinków kilka?

Texturka kamienia niezbyt mi podpasiła, jakoś kojarzy mi się ze skórą nosorożca.

 

Jest dużo dobre jednak pomimo kilku niedociągnieć.

 

Gratki ukończenia, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pracka, ale podłoże bardzo płasko wyszło, w tle też rozciągnięte drzewa (tak mi się przynajmniej wydaje) i jakoś dziwnie z ich krawędziami - albo to jest teksturka, albo w fotosklepie troche dziwnie je wyciąłeś. No i, na moje oko, to mało face`ów ma ta ściana - kanciasta troche, mimo iż to ruina, to powinno troche bardziej być "postrzępione". Ale generalnie to fajna pracka... I jak zwykle zabójcze tempo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności