Skocz do zawartości

NFS, CMR, TOCA, SBK, etc. - rozprawa o wyścigach...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sikham : A co jest niby takiego fajnego w kameleonach :| ??.

Ładny samochód to chyba przede wszystkim piękna linia nadwozia itp. Taki efekciarski lakier tylko odwraca niepotrzebnie uwagę. No chyba, że ma się jakiś badziewny samochód. Wtedy zastosowanie takiego wynalazku ma jakiś tam sens :P.

 

Chyba nigdy nie zrozumiem współczesnej \"mody samochodowej\" (ale wymyśliłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi ktoś na Vipera albo na jakiegoś amerykana typu mustang albo charger nołożył lakier kameleon to bym zabił zardzewiałą łyżką. Toż to profanacja. Na jakieś \"tjunowane\" brzydkie japońce to niech se nakładają:] To mi wisi dynda i powiewa.

Ale na prawde ładny samochód (czyt. amerykański musclecar:D) nie potrzebuje takiego czegoś, a wręcz jest wskazane żeby nie miał. No tyle ode mnie na ten temat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham, jak ją poczujesz między łopatkami to uwierzysz żę istnieje:] Zapewniam:D Dobra koniec tego OT. Wracamy do wyścigów. Czyli dlaczego kochamy amerykańskie musclecary? Bo są piękne... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nie tyle piękne, co mają duszę. Kiedy widzi się taki samochód na żywo to czuje się jego ogromną moc. Przy takich wehikułach japońskie wyścigówki wyglądają jak plastikowe zabawki dla dzieci.

Piękne są włoskie ferrari, lub angielskie jaguary (nie licząc ostatnich modeli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa...tu się z batou zgodze...sam tesh uwielbiam oldtimery...camaro \'89 mój ukochany :P Ale faktem jest to że te samochody naprawde mają dusze...i trzymają w metalowych częściach kawał historii motoryzacji...czego nigdy nie będą miały plastikowe zabawki...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej uważam że mają dusze i oprócz tego są piękne:] Zdecydowanie ten 2 człon musi zostać... Kiedyś miałem okazję troche posiedzieć przy takim \"nowym musclecarze\" a mianowice w viperze. Nawet przy zgaszonym silniku czuć było potężną moc tego auta... A po przekręceniu kluczyka w stacyjce... Miód dla uszu... 10 cylindrów... 8 litrow... Rozmarzyłem się:] A z tradycyjnych musclecarów to najbardziej chyba lubię mustanga bossa i cheviego corvette stingray.

PS: Kilka dni temu był bullit. Wg mnie ten pościg słusznie zasługuje na miano jednego z najlepszych (jeśli nie najlepszego) w historii kina. Niech sie matrix ze swoją autostradą schowa :P

EDIT

Zapomniałem dodac jakie autka tam się ścigają: ford mustang fastback i dodge charger.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, ja lubię zarówno starsze \"amerykany\" jak i nowe \"plastiki\" :) więc gdyby ktoś mi proponował albo Plymouth\'a Cuda albo Mitsubishi Lancera Evo VII... to bym się trochę zastanawiał :D

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temacik moze troche stary ale wlasnie drugi raz przeszedlem nfsu i wrzuce foto mojej fury (szybki zlepek kilku screenow) ;-D

 

nfsu.JPG

 

myslalem ze gierka bedzie beznadziejna ale mimo ze jest to arcade z paroma burakami to niezle wciaga ;-D...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawialem na prostote ;-p... nie przepadam za przesadzonymi malowanymi na 10 roznych kolorow... poza tym niektore vinyle sie krzaczyly np dziwnie sie urywaly lub miejscami wychodzil z pod nich \"glowny lakier\"...

_________________________________

PS dopiero teraz zobaczelym ze mozna zmieniac lakier na metalik ten trzeci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowilem o tysiacu ale jakies zroznicowanie powinno byc :) mozna zrobic ladnie z jedna naklejka i takze mozna ladnie i z tysiacem (co wychodzi baaardzo zadko) i wlasnie cala filozofia w tym zeby zrobic z wozu extra bryke ktory kazdy chce miec i jednoczesna reklame swojego warsztatu a do tego potrzebne sa kolorki odpowiedio dopasowane :) jeden winyl moze poprawic efekt tysiackroc a nastepny moze wszystko zepsuc ... takie jest moje zdanie :) a co fatk to fakt niektore winyle niepasuja do niektorych wozow np do golfa body vinyle. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej to miałem (lan rules:]) I nie wiem czemu ale jak chciałem AA ustawić to mnie wywalało z gry. A tak to całkiem ok.

OT: Na sieci mam tez wersje alpha doom\'a 3:] Chłopy muszą sie wziąć za optymalizacje kodu bo będzie cienko:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą na 400 mega (404 dokładnie w zipie). Wersja jest kiepska, bo nie da sie opcji grafy zmienć. Ale na oko idzie w 640x480 (albo 800x600) i na słabych detalach i na moim kompie wyciaga 12-15 fps:/ A mam P4 2,4 ghz i gf4 ti4200 i 768 mb ramu. Więc się zastanawiam co z tym będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to akurat w tej grze karta GFX niedomaga... i nie wiem czy cos sie w tej kwestii zmieni, przypuszczam ze nie... moze bedzie mozna sobie ustawic parametry na low choc juz to mozesz zrobic gdzies w configach ale nie pamietam dokladnie gdzie, co i tak wiele nie przyspieszy akurat do tej gry ta karta choc bardzo dobra sie jednak nie nadaje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkoda. Najwyżej w dooma se nie pogram:] Albo karte wymienie... Się zobaczy. A na jakiej karcie by dobrze chodził doom3 i koniecznie 3ds wiesz moze?

 

EDIT Ale straszny OT nam sie zrobił:]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARSZAWSCY ŚCIGANCI !! organizwowany jest turniej NFS U w Empiku Megastrore na Marszałkowskiej...gramy w sportowych kubłach + kierownica z pedalami :P ale bez możliwości zmiany biegu...znaczy się automat...dzisiaj do 20 są eliminacje...jutro finał :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie odpalilem NFS:U i... wciaga cholerstwo;)

Nigdy nie podchodzila mi seria NFS, ale w to gram z przyjemnoscia.

Grafa niezla, a jak pierwszy raz zobaczylem Blura, to mnie wgielo:)

Najbardziej lubie, jak na ostatnim zakrecie Knockouta wpadam w poslizg i trzeba grac od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności