Skocz do zawartości

NFS, CMR, TOCA, SBK, etc. - rozprawa o wyścigach...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

MareG- Nie powinno być czegoś takiego. Co najwyżej fps może ci podskoczyć, ale gra niema prawa przyśpieszać. Spróbuj może zainstalować najnowszego patcha (1.4).

 

A co do wyścigów to zatrzymałem się na 90 którymś, wszystkie przejechałem na hard i już nie wyrabiam. Chyba sobie daruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MareG, u mnie coś takiego się nie dzieje, ale może dlatego, że większość efektów mam powyłączane (cóż, taki sprzęt :(), więc po wjeździe do China Town komp nie odczuwa aż takiej róznicy... chyba [hmmm] może rzeczywiście Patch pomoże :)

 

Batou, nie poddawaj się :D

 

VGT, już Sikham wcześniej popsuł niespodziankę :P bo też powiedział, że jest 112 wyścigów :P;)

Rollcage by się przydał, ale narazie kombinuję Superbike\'a 2001, muszę koniecznie się swoimi replayami pochwalić :D

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to bendem oszczendzal na nowego Radka, co by mi te nowosci sie chociaz odpalily :D

 

A w NFS:u ugrzezlem na dobre w tej 95 planszy (poprzednio sie pomylilem piszac ze to 99 plansza).

 

Normalnie chyba nie mam ostatnio dni do tej gry, albo za malo stresow ze sie wyzyc nie mozna! :)

Niewiem niewiem jak to bedzie....

 

Mareczek niepocieszony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem i przestawiłem poziom na easy. Teraz zaliczam wyścig za wyścigiem, oby tylko odkryć wszystkie części. Nie mam już cierpliwości do gier. Kiedyś wszystkie, bez wyjątku kończyłem, teraz od jakiś 5 miesięcy porzucam nawet hity jedynie w połowie ukończone (sw:kotor, homeworld2, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, tak sobie myślę, czy GTA: Vice City można zaliczyć do wyścigów :D w sumie jest tam kilka motywów z wyścigami, no i mam wielką ochotę podyskutować o tej grze :D graliście ?? ściągaliście nowe wozy ?? jaki mieliście rekord jazdy na jednym kółku na motorze ?? :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

EDIT

 

dobra, umówmy się, że na tym topicu gadamy o wszystkim co jest związane z prędkością w grach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w gta vc sie swietnie jezdzilo... jedna z lepszych gierek... ile razy sobie jezdzilem w tych wyscigach z salonu samochodowego kolo lotniska ;-D...

a gral ktos kiedys w mafie tam tez mozna bylo poszalec samochodzikami... tyle ze byla nastawiona bardziej na real niz gta vc (za to jej +)... tam to nawet za przekroczenie szybkosci lub czerwone swiatlo gliniarze gonili ;-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batou, zrobiłeś Stoppie dwu minutowe ?????? aż mi się nie chce wierzyć [hmmm]

a co do Mafii to świetna gra, można powiedzieć, że takie GTA dla dorosłych :) tylko, że mi się animacja strasznie cięła na moim sprzęciku :( mimo to przeszedłem, mocne zakończenie...

 

a lubicie wyścigi motocyklowe ?? czy raczej tylko \"cztery kółka\" ??

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack : bierzesz byle jaki skuter (w gta skutery są z napędem na przednie koło !!!!), jedziesz na lotnisko, stajesz na początku pasa startowego, trochę się rozpędzasz, hamujesz, stajesz na przednim kole, wciskasz gaz i jedziesz powolutku balansując ciałem. Można sobie tak podróżować na przednim kole w nie skończoność, aż ci się droga nie skończy.

 

Mam kilka filmików z gta:vc mojego autorstwa z moimi skokami na ścigaczu z 360 stopniowymi obrotami, przewrotkami, jazdami po ścianach itp. Fajna zabawa jest z tymi motorami w VC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA...grałem we wszystkie...:D to jest jedyna seria która mi sie nie znudzila do tej pory...jednak moim zdaniem GTA 3d było o niebo lepsze nish VC, mi osobiście lokacja bardziej się podobała...ale i tak w VC to ja tylko modyfikuje pliki gry...największy fun jest z babraniem się w osiągach, parametrach furek, participlach i innych...

 

a co do mafii to tam wspaniale urzeka klimat...chociash jush tak po 15 misji...nudno się robi cały czas jeżdżac i jeżdząc patrzeć czy psów nie ma takie tam...ale przeglądając pliki z texturami napotkałem na textury furek z naszych czasów...coś ala Aston Martin itd...ktoś wie czy jest na to jakiś czit który odblokuje te furencje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłobuc, polecam Superbike 2001 :) na pewno się nie zawiedziesz :D

btw: muszę spróbować tak pojechać skuterkiem na przednim kole, tylko jak motor może mieć napęd na przód to ja nie wiem :P to jest przecież dopiero wprowadzane, w nielicznych enduro, więc coś się chyba porąbało specom z Rockstar :D

 

pozdrawiam [piwo]

 

EDIT

 

PIERWSZE SCREENY Z CMR4 NA PC !!

 

http://www.bhmotorsports.com/CMR4/screenshots

 

EDIT 2

 

a propo rajdówek... grał ktoś w Rally Trophy ?? według mnie ta gra jest jeszcze bardziej realistyczna od serii CMR :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff ... no i skonczylem nfs:u

 

Uczucia mieszane - 112 plansz jakos dalo sie przejsc i 1st place (w 80% na EASY). Najtrudniejszy dla mnie byl wyscig w 95 planszy - zgroza !!! Nastepny taki powazny na 7 okrazen w sto-ktorejs juz byl prostszy.

 

Co do niespodziewanych przyspieszen - juz sie nie pojawiaja tak czesto, zmienilem stery - na nowe Omegi 25.04 (poprzednio mialem 24.96) i sie poprawilo, juz nawet napis powitalny PRESS ENTER pulsuje z normalna predkoscia, bo poprzednio pulsowal jak glupi!

To tyle z pamietnika poczatkujacego arcade\'ownika :D

 

Aktualnie wyzywam sie w DRAGu w planszy z pociagiem o ktory masochistycznie sie roztrzaskuje...

Dzis tak mnie wywalilo w luft, ze rozbilem samochodem latarnie uliczna :D :P

 

pozdrowionka i dobranocka!

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...ja po NFS:HotPursuit 2 zraziłem się do tej serii...jak tyle o ile w Porshe Challenge dało się pograć, tak boje się kupowac NFS:U...wole pozostać nadal przy dobrej starej serii GTA :D która mi się po tylu latach nie znudziła...jakoś możliwość tak wielkiej ingerencji w fizyke samochodów planshy i reszty...daje niezłą zabawę...

 

a z lepszych raceów lubie serie CMR...grałem w 1 i 2...w 3 jak coś pieniąszków uskrobie...ale w całej tej serii bardzo irytujące moim zdaniem było odwzorowanie prędkości...no i to że fizyka jazdy opierała sie na mocnym ślizganiu i przy próbach normalnej jazdy auto samo ślizga się na boki...jak cholera...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom: w NFS:HP2 nie gralem bo po tym, jak zobaczylem Porshe2000 po prostu mnie zemdlilo!!! a HP2 chyba byl takim odgrzewanym kotletem, ot pojawil sie i tyle...

NFS:u polecam z czystym sumieniem - sciagnij sobie demo i przetestuj, ja tak wlasnie zrobilem - i jeszcze tego samego dnia kupilem pelna wersje !

Sprobuj, moze zmienisz zdanie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MareG - może przetestuje jush nie długo...a mam pytanko czy jest możliwość ingerencji w textury furek??

 

co do CMR4 to patrząc po tych screenach to jeszcze bardziej odbiega ona od prawdziwnych raców WRC...szkoda...bo z milutką chęcią pośmigał bym sobie Focusem po rajdzie Monte Carlo :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

MareG - może przetestuje jush nie długo...a mam pytanko czy jest możliwość ingerencji w textury furek??

 

Ojej to mnie zastrzeliles takim pytaniem, bo akurat uwazam oklejanie furek wszelkim scierwem za kompletnie zbedne:)

Mozna je oklejac vinylami, foliami - przod, tyl, boki, maska, dach i szyby - czyli wszystko mozna okleic, lacznie z pozycjonowaniem wysokosci na bokach auta, ale czy mozna tworzyc wlasne? Nic mi o tym nie wiadomo, chyba ze wymysla jakis programik do tego ?!

 

pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom, nie samą grafiką człowiek żyje :) a jeżeli chodzi o grywalność, to czytałem recenzję CMR4 w wersji na PS2 i myślę, że pod tym względem nie ma się co martwić :) na pewno jest o wiele lepsza niż w CMR3 :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. cuda czy co ?? jak byłem zdrowy to stanąłem w NFSU na 95 wyścigu, a z gorączką ok 38 stopni przeszedłem to na poziomie hard :D nadal jestem chory więc pewnie to dzisiaj przejdę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack: WoW!

Hehhe jeszcze przed Toba wyscig na 7 okrazen w sto-ktorejs planszy - ta trasa gdzie sa duze \"wykopy\" na obu pasach, a pozniej za zakretem jest skrot na ktorym wyskakuje sie w gore (na schodach)... e pewnie wiesz, ktora to :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się, przeszedłem NFSU :D [jupi] calutkie na poziomie hard, z czego jestem dumny jak cholera [cfaniak] tylko po co mi tyle kasy (mam jakieś 140000) skoro nic za to nie mogę kupić, bo wszystko co potrzebuję już mam [hmmm]

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. MareG, ten wyścig udało mi się przejść za pierwszym razem :) wszystko zalezy od szczęścia :D no i od tego, żeby na poczatku nie zostawić przeciwników za bardzo w tyle, bo wtedy dostają takiego handicapa, że praktycznie nie ma szans, żeby nie zostać pod koniec wyścigu wyprzedzonym :| a najgorsze jest to, jak się przegra o 0.02 sekundy :mad: już dwa razy mi się tak zdarzyło :)

 

P.S.2. i w co ja teraz będe grał ?? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety minusem kariery jest to, że trzeba mieć jak najwięcej tego złomu na samochodzie. Generalnie preferuję podstawową wersję maski, żadnych kretyńskich wlotów powietrza na dachu i ładnie wkomponowany spoiler w bryłę nadwozie (co przy późniejszych dostępnych w grze skrzydłach jest bardzo trudnym zadaniem). Moje ulubione lakiery to ciemno niebieskie lub szare ew. czarne. Nie lubię tych festyniarskich, mieniących się kolorami. Generalnie, bardzo trudno jest w tej grze sensownie przerobić samochód. O ile w ogóle da się to zrobić doczepiając kolejne kilogramy plastiku. Dla mnie jest to trochę śmieszne i tandetne :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no grywalnosc jest najwazniejsza, bo chociaz w 3 mozna bylo poprzesowac snopki siana lub pozrywac tasmy to jakos szybko sie nudzila ;-(... ale jesli 4 bedzie taka jak opisuja to bedzie w nia mozna grac miesiacami ;-D

\"Expert (...) ograniczony widok z kokpitu i nad wyraz realistyczny model uszkodzeń auta. \" -> tego mi brakowalo! jedno dobre uderzenie i papa czekamy na hol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kupiłem sobie 3 w oryginale i potem mocno tego żałowałem. Pograłem sobie w tą gierkę ze dwa dni i skasowałem. Masa ograniczeń, nieciekawa grafika oraz fizyka jazdy sprawiły, że gra bardziej przypominała mi betę, albo demo. 4 zapowiada się już o wiele lepiej i już doczekać się nie mogę kiedy będę się z kumplem po lanie ścigać. Jak za starych dobrych czasów, na podzielonym ekranie w pierwszej i drugiej części. Bo w pojedynkę to nudno i klimatu niema :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos na temat, pewnie widzieliscie juz szalonych szwedow ale podam:

 

http://www.ghostridermovie.net/

tam trailery

najbardziej rozwalil mnie policyjny poscig po miescie za tuningowanym skuterem snieznym

 

 

jest tez jeszcze internet tv pod nazwa ghostrider. trzeba miec szybkie lacze ale sa dodatkowo rajdy imprezki i lancera po szwedzkich miastach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack masz winampa tam masz zakladke internet tv szukaj w genre: senseless pod nazwa GhostRider.

na trailerach sa tylko motocyklowe wybryki a w streamie jest GIS - ghostrider in subaru. strasznie przycina ale warto jak ktos lubi predkosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no udało mi się wczoraj przejść NFS-U...bardzo fajna giera...dynamiczna i wogóle bjutiful...tylko żałuje że mój gieFors nie ma piXelShadera...i nie miałem motion blura ;( ale i tak dało się grać :D

 

a tu link do moich tworów :)

http://www.bkm.pl/~Gecco/krysztal/datas/users/2-tune.jpg

 

i jeszcze mam pytanko jak zrobić color kameleon w nfsie i jak zmieniać color vinyl/body...z góry dzięki

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akdsn, trailerki świetne, aż chyba zamówię ;) pełną płytę :D w iTV też spróbuję cosik obejżeć :)

Phantom, jak wybierasz kolor lakieru to na górze masz strzałki, którymi możesz zmieniać lakier ze zwykłego na metallic i na \"kameleon\" :) ale chyba musisz go najpierw kupić bo jest z początku niedostępny :) ale po co ci taki lakier ?? :] lepszy metallic :P

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności