Skocz do zawartości

Wiz: Apartamentowiec, Mexico city


Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to wypasik, ale uważam za skonczoną. miało być jedno ujęcie i tak jest. babka z przodu mnie zawiodła nie wygląda zbyt fajnie ale nie mam czasu juz jej poprawiać. C&C mile widziane. 3ds max, Vray, sun&sky, + troszke PS. Modeling i materiały 4h, render na moim złomie ...kolo 3h:/

 

większa rozdziałka po kliknięciu

 

test01copycopy2ld8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To trzeba bylo regionem poprawic bo faktycnzie baba jest heheh dobra ;), ja tablice rejestracyjna porapwilem migiem :D:P.. a pozatym jakos te drzewa w odbiciach mi sie nie podobaja.. moze jakso nie wiem zmniejszon reflection by dal rade :), to autko terenowe tez zbedne mysle , wystarczy to ktore wyjezdza z garazu. no i pozatym to spoko :) malo sie dzieje...

 

- to taka moja subiektywna ocena, nie wime czy ktos ja podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W testowych wyglądało jakoś tak lepiej.

Problem w elewacji jest taki żę szczeliny podziałów są za duże.

Poprzedni beton też był ładny z tym że displace/bump na nim tak samo był za duży.

Baba z lewej i ta czerwona plama z prawej zupełnie nie wyszły. No i ta słaba aberacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komenty i za konstruktywna krytyke. postanowilem jescze nad nia posiedziec. wrzuce za jakis czas nowy render. ah ta baba musze sie jej pozbyc, porobie rendery z roznymi elewacjami. Postaram sie na przyszlosc poprawic:) DZIEKI WIELKIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności