Skocz do zawartości

Dwa monitory, po co ? :>


Wafer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, odgrzebuje temat bo mam pytanko do dual-screen'owców:

 

Jak wygląda połączenie DVI + D-SUB kontra DVI + DVI ?? Czy są jakieś różnice??. Kupuje drugi monitor - raczej niskobudżetowy. Juz go w sumie zamówilem ale zwrocilem uwage (co wczesniej wydawalo mi się oczywiste), ze nie ma złącza DVI. Mam się martwić i probować wymienić, czy mogę spać spokojnie ??

 

Pozdro, dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja całkiem niedawno bawiłem się 2 monitorami podpiętymi do stacjonarki (2xsamsung 17" 5:4-nie pamiętam modeli) z graficzną kartą która ma 2xdvi - użyłem 2 przejściówki dvi->d-sub które dostałem razem z graficzką i wszystko działało luksusowo. Ale jeden monitor miał zawsze mniej wyraźny obraz. Możliwe że coś z przejściówkami było nie tak. Co do samych różnic dvi-d-sub to jest różnica w jakości obrazu. Ja bardzo wyraźnie widziałem na swoim monitorze taki efekt skakania obrazu na d-sub na takim ciemnym granatowym tle (jak tło w ogame). Zmiana czestotliwości odświeżania tylko troszkę polepszyła obraz. Po zmianie na dvi obraz żyleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

 

2 monitory to super sprawa, ale nie ma róży bez kolców - może ma ktoś patenty na mmoje bolączki :(

 

1) Odpalam na jednym ekranie maykę, na drugim photoshopa - niby wszystko pięknie ale wtedy powierzchnia robocza tabletu zmniejsza się o połowę :( Da się jakoś tak żeby tablet działał tylko na ekranie x2 (do mayki i tak używam tylko myszki).

 

2) Mayka 8.5 64 bit - jak przeżucę soebie UV editor na drugi ekran, to zaraz pojawiają się jakiegś problemy z odświeżaniem obrazu uvek albo zupełnie uv editor zupełnie przzestaje reagować, co praktycznie uniemożliwia pracę. ktoś wie jak to obejść?

 

z góry Cheers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra... zainstaluj (lub wystarczy płyta) sobie Mandrive gdzie masz np. 9 pulpitów... jeśli potrzeba.. dlaczego..?.. a dlaczego ludzie kupują większe biurka..?

żeby więcej śmieci się zmieściło.

 

pozdrawiam.

 

P.S. nie jestem zwolennikiem Linuxa ale warto się przyglągać tej platformie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności