Skocz do zawartości

Gdzie dają po gębie??


Orion

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno byłem u qmpla (kupił sobie Playa 2). Graliśmy prawie w same mordobicia. Wróciłem od niego troszkę zbuwersowany. W głowie kotłują mi się myśli. Jak można tyle sieczkarni wypuścić na play\'a a na peceta 0. Powiedzcie mi bo może jestem ślepy Widział ktoś może jakąś nową kopanine na peceta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlaczego? Komputrowcy sa o tyle do przodu, ze jak bardzo chca, to pograja w konsolowe gierki (ja teraz gram w PSXowe FF9 np.). Nie tylko konsolowe, bo takze arcade`owe!

Gdzie tu powod do klotni?

 

Oczywiscie na sprawnie dzialajacy emulator najnowszych konsol przyjdzie poczekac i jedynym sposobem, by pograc w FFX nadal jest kupno PS2. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie ostatnio załatwiłem Tekkena 3 i gram na emulatorku :) polecam stronę http://www.ngemu.com

jest tam wszystko czego potrzeba do emulowania różnych systemów (nie tylko PSXa) na PieCu, a chyba najlepszym emulatorkiem PSXa jest \"epsxe\" w wersji 1.6.0, no chyba że jest już nowsza :)

jednak nie ma to jak czuć pada w rękach, bo granie w T3 na klawierce to tragedia :|

 

pozdrawiam [piwo]

 

P.S. konsole górują tym, że nie trzeba co kilka miesięcy dokupywać do nich wnętrzności :D no chyba, że ktoś ma duuuużo kasy i takie wydatki mu nie przeszkadzają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom, pady PSXowe rules :D a ja głupi byłem... sprzedałem PSXa, dwa pady (w tym Dual Shock), kierownicę, przystawkę Action Replay, oryginalną memorkę i ok 40 gier (prawie oryginalnych ;)) za 600 zeta, arghhhhhhh !! mogłem sobie przynajmniej jednego pada i \"kółko\" zostawić :] pozostaje mi zbierać kasę na PS2 :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

DruG, to chyba pierwszy topic, na którym się z czymś zgadzamy [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe dobre sebfx... to ja proponuje inne sposob: przejsc przez torun w koszulce \"i love bydgoszcz\" krzyczac \"apator wibrator\"... lol oczywiscie zartuje bo cale te antagonizmy miedzy miastami sa bezpodstawnie naglosnione i ja tam nic do torunia nie mam => sam z rodowitymi toruniakami pilem na sylwka...

a wracajac do tego o co naprawde chodzi w temacie to czesto u kuzynka pykam w tekenka na ps2 mmm gierka niesamowita... ale my pc\'towcy nie mamy na co narzekac bo mozemy sobie teoretycznie wyemulowac kazda konsolke a oni pc\'ta sobie nie zrobia z swojego pudelka ;-D...

z bijatyk najbardziej lubie te \"automatowe\" takie jak king of fighters (neogeo) itd - kiedys mialem plytke z tym badziewiem ale mi ja gdzies wcielo ;-(

ostatnio sobie pykalem w dragon ball mugen 2 -> pozniejszy milenium jest gorszy moim zdaniem... uwazam ze gierka mimo sporych brakow (graficznych, dzwiekowych itd) ma niesamowita grywalnosc... bo kto by niechcial sie ponawalac takim vegeta czy krilanem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie chciał :P jakoś nie przepadam za dwuwymiarowymi bijatykami :| chociaż za czasów Amigi królował Street Fighter 2 i seria Mortal Kombat :) ale jak dorwałem PSXa a na nim Tekkena, potem Tekkena 2, Bloody Roar (możliwość zamiany w bestię, mniam :]) to mi jakoś przeszło z 2d :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG ---> Ja nie mówiłem że mi krzaki wychodziły na ePSXie (jeszcze na nim nie próbowałem :)). Napisałem, że jak ostatni raz odpalałem tekkena, a było to na bleemie o ile dobrze pamiętam i to w chwilę po premierze tekkena 3. Teraz na pewno jakość emulatorków się poprawiłą :D. A propo słyszał ktoś o takiej grze jak Rival School (kiedyś grałem w nią na automatach, a potem jakoś nic o niej nie było słychu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcacy dostac po gebie proszeni sa o udanie sie pod najblizszy pozostaly osiedlowy sklep \'spolem\', oraz wreczenie znajdujacemu sie przed wejsciem osobnikowi z butelka kilku monet ze slowami \'w ostatni wtorek zapomnialem zaplacic twojej matce za numerek\'. Efekt gwarantowany, wrazenia mocniejsze niz jakakolwiek gra na psx, czy pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pad od PS (jeszcze 2) to najlepszy pad jaki mozna kupic na PCta :D. Zaden logitech nie jest warty swojej ceny (mialem przez jakis czas rumble pada z dwoma galkami i wibratorem i po 3 godzinach grania poluzowal mi sie przycisk, na szczescie pad nie byl moj :P) a jesli Logitech to i zaden inny.

 

Kupujcie pady do ps2 :D (pad + przejsciowka na allegro to jedyne 150 zl ale warto)

 

A jesli lubisz mordobicia to polecam NeoRageX (emulator NEO-GEO). Co prawda sa tam same 2D mordobicia ale szczerze mowiac tylko SoulCalibur2 dorownuje choc troche grywalnoscia takich szlagierom jak Kabuki Klash czy Samurai Shodown 4 ze o Last Blade juz nie wspomne. Dynamika, grafika, muzyka, dziwek, kombosy i w ogole wszystko co w mordobiciach najlepsze jest zawarte w tych giercach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności