Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi R8


daroQ

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zrobiłem sobie audi r8. model juz skonczony nie bede przy nim nic robił juz, bo sprzęt mi na no to nie pozowli, wnętrza nie dam rady bo ramu mi brakuje juz :D wygląda to tak :

 

render1fnetcb1.th.jpg

tylee9.th.jpg

 

a tu siatka:

http://img402.imageshack.us/my.php?image=bmesham1.jpg

http://img254.imageshack.us/my.php?image=fmeshyo8.jpg

 

prosze o komentarze i ewentualnie jakies rady odnosnie renderingu, bo nie znam sie za bardzo na ustawieniu studia, swiateł i tego wszytkiego, to jest mój drugi samochód dopiero takze wiadomo ze nie wyszedł mi najlepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja sie przyczepie ;) w orginale tylny zacisk hamulca jest po przeciwnej stronie kola :D

 

a tak na powaznie to praca swietna, ech kiedy ja bede mial takie ladne siatki :(

 

co do rendera to chyba troche ciemno, ale nie pytaj jak to poprawic materialy to nie jest moja mocna strona, zreszta tez juz sie powoli zabieram za nie w mojej R8 i kuz wiem ze bedzie ciezko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a

co do rendera to chyba troche ciemno, ale nie pytaj jak to poprawic materialy to nie jest moja mocna strona, zreszta tez juz sie powoli zabieram za nie w mojej R8 i kuz wiem ze bedzie ciezko

 

e tam cięzko, ja dalem tu zwykly v-ray material pobawilem sie troche przy ustawieniu reflecta i tyle :D to jest w photoshopie przyciemniane a ja w photoshopie jestem troche zielony to nie jest za dobrze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności