Skocz do zawartości

Finished 2d: Fairy


purple

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim! Żyjecie tam jeszcze? ;P

Ale mi się zeszło...pomysł na obrazek powstał z pół roku temu, ale postać była krzywa i szczerze powiem-brzydka...

Teraz po jakimś miesiącu, dwóch przerwy postanowiłam ukończyć to cholerstwo...:

Tylko błagam NIC O NOSIE :D Nos mi zajał najwięcej czasu, a w koncu pracując na zoomie, nie zauważyła,że go poprostu...zapaćkałam...:D Trudno-będzie rozmyty-chrzanie to ;D:D:D

 

no dobra, małe poprawki i wyostrzenie nochala (ale na więcej sie nie namówie;P)

 

4maecs6.jpg

 

 

 

elficabpi2.jpg

elficabpi2.95b7ea8e30.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda przyzwoicie, ale czuć że przemęczone, szczególnie włosy, wyszły jak natapirowane , tważ wygląda bardzo ładnie, jak człowiek, ale nie można na niej wzroku zogniskować ;P ciężko się patrzy na nią bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze za "miekko", po drugie usta nadal krzywiutke troche, i brody("jej" lewej czesci) jest wiecej niz tej po jej prawej....

nie jest zle i gdyby nie te pare bledow-ale juz nie poprawiaj bierz sie za nastepna:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały upik zrobiony:)

ale z tym nosem...jak go wyostrzam, to babka zaczyna wyglądać jak kon, wiec na razie jedynie lekko bardziej zaznaczone elementy-jakos mi tak pasuje z takim niewyraźnym noskiem-ona ma byc tak lekko niedopowiedziana, ma być jak by jedynie przewidzeniem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dorotko, czyli tak, nic o nosie(który jest trochę za szeroki w środkowej części i nasada nosa troszkę zniekształcona) ok. nic o nim nie powiem. Nie masz wrażenia że usta są deczko nabrzmiałe a konkretnie górna warga, takie mam odczucie, ale mogę się mylić.Ładna dziewczyna(czyżby jakaś wersja auto?). To wszystko. O nosie nic nie było, tak jak prosiłaś. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe;P

okej, już nie będę poprawiać, bo mam zleconko na coś z zupełnie innej beczki (komiks będzie grany) mam sporo roboty, a jak znajdę troszkę czasu, to porobie jakieś kolejne babki (no i moze kiedys w życiu jakaś gwiazdeczka, chocby jedna, nad jakimś tematem mym zawisi;)), ale narazie dużo pracy i szkolenia technik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności