Skocz do zawartości

Postać 3D: Face


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gasciu takie teksty to do tatusia wystosuj, albo cioci z Radomia. Zauwazyc to Ty se mogles, wlosy na swym lonie.

 

hehe ale luzak

 

co do twarzy to nos kiepsko wyszedl i troche kosmite przypomina, ale pracuj pracuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym, to wez sobie jakis wzorcowy model i zacznij go 'obudowywac' swoja siatka. Silo ma taka opcje, Maya tak potrafi i wiele innych programow pewnie tez. Robisz takie same bledy jak 1000 ludzi przed Toba, wiec nie ma co krytykowac :/ Jak zaczniesz 'obudowywac' model wzorcowy to nie bedziesz latal w pustej przestrzeni, wiec szybciej sie nauczysz jak to wszystko idzie, jak sie laczy itd. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, w kazdym programie inaczej, zapytaj Blenderowcow moze tam tez jest taka opcja - scislej, chodzi o to, zeby przyklejalo Ci sie do siaty innego modelu wszystko co robisz. W kazdym razie znam Silo i Maya, wiec Ci nie pomoge.

Jesli chodzi o wzorcowy model z ladna siatka to uderz do kolegow z forum personalnie lub wrzuc posta z zapytaniem o namiary na takowy - moze sie ktorys zlituje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca o to mi chodzilo :/ Wejdz sobie na stronke Silo: http://nevercenter.com/videos/

 

i zobacz jak gosciu tworzy nowe poligony, przemieszczajac sie po siatce innego obiektu. Nie moge Ci wskazac dokladnie ktory to film bo mi sie QT pier... zawiesza znaczy ;) W kazdym razie masz to pokazane na tej stronce - ta rozwarta japa z czerwonOM siatkOM ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności