Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem Maxa


Gość dartspawaczviader

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dartspawaczviader

Hej, mam problem z uruchomieniem 3ds.a [dotyczy to zarówno wersji 8,9 jak i 2008...]. Nie mam żadnych problemów z instalką, natomiast po próbie uruchomienia z ikony nic się nie dzieje, bądź też na chwilę pokazuje się okienko firmowe [to od wczytywania], zaraz potem znika i nic dalej się nie dzieje... Nie potrafię sobie z tym poradzić mimo parokrotnej reinstalki. Przy wcześniejszej instalacji windy xp działała mi chociaż 9tka... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem od czego to jest

wiem że napewno reinstalowanie nic nie pomoże

odinstaluj wszystkie autodeski

potem wszystkie katalogi z dysku usuń

wejdz start->uruchom->regedit potem w menu rejestru znajdz klucz wpisz nazwe programu np 3dsmax wszystkie wyszukane klucze usuń

aż gdy niebędzie nic znajdywał,

 

odpal kompa jeszcze raz,

zainstaluj maxa i powino działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dartspawaczviader

Nie wiem, czy może chodzić o klucze, bo instalowałem wszystko świeżo po formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dartspawaczviader

wszelkie możliwe .net-y miałem zainstalowane... nie mam pojęcia ocb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... mam to samo ;/. Pokazuje sie okienko ładowania... łąduje pluginy i nagle po ok.3 sek. wyłącza sie. Myslałem najpierw, ze to wina jakiegos pluginu, ale niezależnie od ilości załadowanych, okno zamyka sie mniej wiecej zawsze po tych 3 sek. Patrzyłem też w procesach. Pojawia się tam 3dsmax, ale jak juz pisalem, znika ( nie pożera jakiś ogromnych ilości RAMu. Mam 1,5Gb, a max, do momentu zamkniecia, wykorzystuje ledwo ok. 77 Mb.

Patrzac na wymagania minimalne (athlon xp; 512mb ram; 500mb HDD; directx 9c... ) powinno iść, a nie idze... moze najnowsze sterowniki do karty ( mam raeona 9550 ) by cos dały... ;/. No chyba ze, WMAGANY jest minimum shader model 3 ( potrzebny do uruchomienie niektorych funkcji ), wtedy klops ;/.

 

P.S. Pisze o maxie 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności