Skocz do zawartości

Mech z ludkiem


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

super - jakos wczesniej tego nie widzialem

najbardziej mi sie podoba ta elektryczna (te trzy \'prety\') oraz soniczna - super super - chociaz ja to widze ze z tych sonicznych dzial wylatuje raczej jakas zjonizowana szerokostrumieniowa plazma :D

 

ps. w jaki sposob renderujesz te obraziki - chodzi mi o tego wire - to jest tak zrobione ze to jest normalny wire tylko ze masz poukrywane edgesy??

 

jak to zrobiles powieedz :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

babababaaaardzo łądne :D zajebiste po staropolsku...szczególnie climatyczny jest ostatni render...tyle że mam obiekcje (jak zawsze do textur) jak i Twoich jak i Sody...wiec dołoże swoje 3 groshe...mianowicie zróźnicowanie colorów...bardzo fajny zielony...ale climatem do High Techu nie pasuje...rdza, niebieski owszem...ale zielony...imo never :D pozatym czemu uwzieliście sie na rendery na sharym tle :D

 

ja tak sobie tą texture wyobrażam...colorystycznie ofcors...mam nadzieje że gior mnie nie skarcisz :P

 

2-soldier.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, giorgiona ludek czesci skorzane, ludeczek phantoma jakos bardziej mi w strone metalu idzie... ale ogolnei jest fajnie, ale jakos tak bez pomyslu troche :/.

osobiscie polaczylbym obydwie koncepcje tekstturowe :p... CZYLI, pancerz jest niezly taki czarny, jak u phantoma, ale np. spodnie prezentuja sie lepiej u giorgiona... no nic, takie moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności