Skocz do zawartości

Scena 3D: Garaż


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciekawy klimat.

 

Luzne propozycje

1) rozwazales alternatywne zrodla swiatla? W sensie zdywersyfikowac na pare uzupelniajacych sie np jarzeniowek. Bo jak garaz to chyba ciezko pracowac przybulwiastym kloszu ;]

2)Tekstury: zacieki, pleśń, kurz, smar, grafiti, samoprzylepne karteczki, zniszczone wyblakle plakaty, blueprinty podzespolow, krew ;]

3) Modele: narzedzia, srubki, czesci pojazdow, klatka z kratą, skruszony tynk, ceglowki, szmaty, masa kabli i kontaktow, krowa ;]

4) Perspektywa - probowales ja wydluzyc? odrobine wykrzywic, rzucic na sciane pare cieni i masz Hitchcocka ;] a na pierwszym planie powykrecana siatka (w sensie taka jak z płotu) zdofowana oczywiscie.

 

Moze byc wdechowo ;] bede sie przygladal. Gluck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba było warto dać do finished, bo w wipie cisza nikt nic nie wytknie, a tu są słowa krytyki ( i dobrze).

To jest raczej zwykły garaż do przechowywania pojazdu i robienia drobnych napraw (z racji małej wielkości), więc większość rzeczy tutaj wymienionych raczej być nie może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

au contrair to nie garaz tylko jego trojwymiarowa reprezentacja ;] tak wiec sila rzeczy moze byc wszystko ;] get up stand up i dorzuc chociaz jakas dmuchana pieknosc ;] jak ja bym mial garaz to na pewno trzymalbym tam takie rzeczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej,

 

Zgadzam sie jakos nudno w tym garazu moze wiecej narzedzi i jakiegos brudu. Plakat z babkami jest tylko tak jakos strasznie sterylnie to wyglada. Opony jakies malo realistyczne. I deski opierajace sie o sciane wygladaja jak betonowe plyty. Jak dla mnie ogolnie za wasko. Popracuj jeszcze troche.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w wipie cisza nikt nic nie wytknie
jak nie poprawiałeś to co mieli po kilka razy to samo pisać... jak dla mnie słabo, przedewszystkim leżą materiały, tekstury. Modele wmiare ok (ale za wiele ich nie ma i dosyć proste) oprócz opon co już pisałem wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności