Skocz do zawartości

3D Studio MAX 6 a Windows 98 SE


DOKTORB

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Mam problem związany z systemem operacyjnym. Mianowicie 3DSM 6 niechce zainstalować mi się pod systemem WiN 98. Wiem, że zrobiony został pod system WiN XP i 2000 ale niechce zmieniać na takowe. Ponoć istnieje specjalna łatka dzięki której możliwe będzie odpalenie 3DSM 6 na Windows 98. Jeżeli wiecie gdzie znaleźdz tą łatkę to podajcie bezpośredni link do pliku. Szukałem na stronie producenta ale niemogłem znaleźdz. Z góry THX za pomoc.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Początkowo MAX 6 nie był stworzony dla win98. Cytat z dokumentacji:

 

Software System Requirements

Primary Operating Systems: XP Professional (SP1),

Windows 2000 (SP4), and XP Home (SP1)

 

Nie dam sobie głowy uciąć, gdyż nie szukałem tego skoro nie jest mi potrzebne, ale skoro Ty szukałeś i nie znalazłeś, to moim zdaniem ujawnia się tutaj działanie słowa \"ponoć\" z Twojej wypowiedzi.

 

Ale mogę się mylić, gdyż w tej kwestii moja wiedza nie jest sprawdzona. :)

 

***EDIT***

 

po chwili zwiedzania netu znalazłem jeszcze jedynie coś takiego na temat max\'a 5:

 

Win98:

This platform is not designed for highend applications. At your nearest opportunity upgrade to windows 2000 to fix a variety of issues and problems prevelant with the windows 9X kernel. (This includes Win95 and Windows ME)

 

Więc już przy 5.0 nie było wsparcia dla win98 (choć działał), co raczej sugeruje ze takiej latki nie ma :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a niewiecie skąd można ściągnąć Open GL pod XP. Niemoge przeinstalować na XP ponieważ gram w Tactical Ops i do tej gry na moim kompie Open GL jest wymagany inaczej niedziała. Jeżeli ktoś zna link skąd można pobrać Open GL\'a pod XP to będe bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie dwa systemy: XP dla Maxa jako nowa instalacja na NTFS (wydziel pare giga z dysku)a 98 pozostaw bez zmian na gierki. Przy starcie kompa pojawi się boot loader i zapyta który system uruchomić. Partycja pod XP (NTFS) bedzie niewidoczna pod 98. Jakbyś chciał żeby była widoczna to zrób FAT32.

Polecam Partition Magic - robi cuda z partycjami bez utraty danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem miałem już kiedyś dwa systemy Win XP i WiN 98 również znam się na Partition Magic. Do obsługi tych dwóchsystemów używałem Acronis Os selector tylko bez nowego twardego dysku o większej pojemności nic z tego niebędzie. Dzięki wszystkim za pomoc i wypowiedzi w tym temacie. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności