Skocz do zawartości

Finished2d: Jack Sparrow


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Cóż..kolejne moje zderzenie z CG..z jakim rezultatem? Oceńcie sami;)

Na dzień dzisiejszy uważam pracę za skończoną. Poprawki oczywiście wchodzą w grę:)

Na podstawie referki.

Untitled-17-2-1.jpg

Poprawione z lekka:)

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurde myślałem, że się chociaż trochę wam spodoba bo spędziłem nad tym naprawdę masę czasu (łącznie koło 14 godzin).. No trudno:) Kubeł zimnej wody nikomu nie zaszkodzi:) A myślałem, że ruszyłem się z miejsca;) Dzięki za komentarze i pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba :P

 

tylko oczy u ludzi tak nie wygladaja, nie sa jednolite w srodku, zobacz to np - http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Blueye.JPG - i domaluj cos do oczu

 

i moze dodaj troche cienia z prawej strony, zeby swiatlo padalo nie wprost na twarz, tylko z lewej strony, uwypukli to bryle (tak mi sie wydaje przynajmniej, dopiero raczkujacy jestem w rysowaniu :P )

 

ale ogolnie bardzo fajna praca, ciekawe kolory i technika , i widac sporo pracy wlozonej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi tu konstrukcji brakuje... głowa nie ma bryły, oczy wyglądają jak przyklejone.

 

" JmTm00 : Mi osobiście nie lezy gamma obrazka i to ze brak charakteru postaci tego pirata, jakiś taki...grzeczniusi ;) "

 

Zgadzam sie z przedmowcami i dokladam do tego tyle, zeby poszukac konkretnych kolorow w jasnosci i w cieniu...bo z tego co widze to jest czern i biel.. co wyglada mydlanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności