Skocz do zawartości

postać 3d: superman


marcin wuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@FAlcom - dzięki

@Leleń - nie skończyła tylko zmarła :P jak się zreaktywuje to w niej zapostuję, a jak nie to szkoda modelu dokończę sobie tutaj.

@Freedom Fighter - dzięki

@Gomez - za małe? możliwe, ale pasują mi do koncepcji - zwróć uwagę że są mocno przymrużone - brwi opuszczone, dolna powieka mocno podniesiona, nie ma zmarszczek które powinny lecieć od kącików na zewnątrz ale to dlatego że nie mam dość gęstej siatki. Poza tym małe oczy podkreślają taką wewnętrzną wredność i arogancję - tak sobie to wyobraziłem przynajmniej. No i na konceptach alexa rossa na których się wzoruję (pooglądajcie sobie jego www, jest niezamowity) takie zazwyczaj ma proporcje, a nieraz i bardziej przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model, komiksówa. Ale jednak nie taka jaką zwykłem czytać za młodu. nie przypomina mi Kal El'a, jest troche zbyt napakowany. ALE to Twoja interpretacja tej postaci, zrób z nią co uważasz. Wygląda całkiem fajnie. Jesli mogę rzucić pomysł to ciekawa poza w powietrzu w chmurach lekki blur okolicy w locie i bajerancki płaszczyk... tak bym to widział :P

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za komentarze, fajnie że się podoba.

 

obo - no to jest superman musi mieć szczękę jak buldożer :) ale trochę zwęziłem, dzięki.

 

Godzil - jadę wzorując się na wersji alexa rossa - taki właśnie będzie. Ale pozę mam już obmyśloną, nie w locie ale na pewno z peleryną :)

 

nie mam czasu na modelowanie - wrzucam początek (bardzo glutowaty jeszcze) ciała, żeby pokazać jakie proporcje widzę dla gościa.

 

clarkbodytk9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze są jakieś niewłaściwości miedzy klatką piersiową a żebrami. Klatka wydaje mi się być za wysoko bądź też żebra za nisko i ciut za szerokie... Ale moge sie mylić. No i patrząc na szczenę :D to reszta mało umięśniona (mam na myśli głównie ręce) Ale dalej komiksówa! tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uch - zapomniałem dodać że nieprawidłowości anatomiczne są i będą w tym modelu obecne. Alex Ross stworzył postać supermana wzorując się na latach 50 gdzie ludziom jeszcze się nie śniło do jakich abstrakcyjnych rozmiarów można nadmuchać muskuły, a atletyczny facet to był taki z potężną klatą. dlatego taka szeroka jest klata i żebra i proporcjonalnie wąskie ręce. Jak dodam jakiegoś detalu to będzie lepiej widać o co chodzi. Słabość umięśnienia w stosunku do twarzy wynika z różnicy w ilości detali - twarz jest w zasadzie skończona a ciało to glut jeszcze. Będzie bardziej umięśniony ale nie sterydowo przepakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wychodzi. Mi się bardzo podoba ten ciekawy sposób wymodelowania krawędzi na mięśniach :D

 

Jedziesz dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności