Skocz do zawartości

Obiekty 3d twarz co tydzień


bapi23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zbyt ambitne? nie sądzę żeby tydzień to był jakiś szczególnie krótki czas na jedną twarz.

Jeśli chodzi o tą siatkę - loopy na nosie powinny shodzić na podbródek lub poniżej podbródka a nie lecieć gdzieś do ucha - zobacz sobie jak wygląda ludzka twarz, loopy powinny naśladować naturalne ułożenie skóry i mięśni. poza tym byłoby lepiej gdybyś modelował całą głowę a nie samą twarz. No i kształt twarzy - dolna część wypchnięta za mocno do przodu bardziej jak u małpy niż człowieka, powieki nie zaczynają się w taki sposób - jest tam załamanie skóry, szczególnie jeśli oczy są tak szeroko otwarte. Nos jest dziwnie kanciasty - chociaż to akurat się zdarza to jednak zazwyczaj nie tak aż wyraźny jest ten kant na boku nosa. Jednym zdaniem nie jest dobrze ale następna będzie lepsza na pewno. Moja rada - w kubeł i zaczynasz od nowa aż wyjdzie coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening czyni mistrza... jednak staraj się zachować jakość, bo to też ważne...

 

Im więcej wyłapiesz błędów, tym łatwiej będzie później...

 

Ważne żeby załapać, a reszta to już ćwiczenia...

 

więc powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może troszeczkę za ostro potraktowałem - wyszedłem na szczyla.

 

Wiec nie ma co robić na czas tylko robić dobrze - taka moja filozofia - a szybkość robienia przyjdzie z doświadczeniem. Wnioskuje że nie jest to twój pierwszy raz z grafiką, więc zakładam że nie zrobiłeś tego na miarę swoich możliwości - przynajmniej chcę tak myśleć. Skupiaj się na jakości bo za to właśnie ludzie cie będą pamiętać, nie za szybkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności