Skocz do zawartości

[architektura] Budynek wielorodzinny


vinc

Rekomendowane odpowiedzi

Cos nowego odemnie...;]

Znajomy zrobil juz render tego komercyjnie, a ze mi sie podobal bardzo budynek to w ramach cwiczenia zrobilem od nowa sobie...;]

I co Wy na to...;]

PS.projekt nie moj...jeszcze...

 

copyofc3ti8.jpg

 

copyofc1aw7.jpg

 

copyofc2yl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poza błotnistą drogą jest rewelacyjnie :) (na forum ktos dawal fajne tekstury drogi i asfaltu, bodajze w wątku założonym przez Lisa są gdzies w dziale tekstur) - pochwal sięjak robiłeś żywopłoty, jeśli znajdziesz czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje, jak zrobiles firanki?? i napisz cos o swietle bo wlasnie jestem w trakcie renderowania kwartalu, uzywam ray traced shadows, i niestety nie wychodza miekkie, czy to jest na shadow map, pozdrawiam i przyznam ze architektura nawet mila oku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raytraced shadow i shadow map to techniki sprzed 8 lat :) Teraz architekturę renderuje sie najczęściej vrayem, mentalem , maxwelem lub innym porządnym silnikiem.

Wizka nawet niezła, nie podoba mi się trawa, ludziki w sztywnych pozach. Nad światłem i kolorkami można popracować jeszcze ale nie jest źle. Ta droga żużlowa to chyba pomyłka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki...zywoplot jest z everów, ale sporo walczyłem z texturami itp, bo kolory były straszne...oswietlone vray sunem i sky, droge nastepnym razem poprawie;]...ludziki...nielubie ogólnie ludzi wstawiac...ale trzeba...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie, do uwag kolegów dodam jeszcze jedną odnoścnie podziałów elewacyjnych, momentami okładzina jest bezsensownie ucinana, co byłoby nie dopuszczalne w rysunku elewacji, PS. wiem jakie to upierdliwe dobrze oteksturowac elewacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności