Skocz do zawartości

Pojazd 3D: HONDA CRX 1992 TUNED


SERGIO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Chcialbym dodac nastepne auto po debiucie SKYLINE R33.

Jest to model:HONDA CRX 1992r TUNED VERSION

maska Mitshubishi Lancer Evo VIII+improwizacja;)

reflektory Fiat Punto

alufelgi,spojlery lusterka - wlasnej roboty.

Jest to wlasciwie model ktory byl zrobiony jeszcze 2 lata temu.Ale niestety nie doszlo do ostatecznego renderu.

Duzo jest niedociagniec,bledow geometrycznych,brak dobrych materialow i renderow.

Narazie prosze nie brac na powaznie te pierwsze rendery w kolorze.To sa bardzo stare prace.Chcialbym zebyscie bardziej wyrazili swoje opinii na temat samego modelu,no i oczewiscie czy ma szanse w wyscigu ze Skyline R33 ;D?

Tak to jest drugie auto ktore bedzie w animacji.(przynajmniej mam taki plan)Nie bede narazie nic obiecywal,jakichs terminow,ze skoncze za miesiac czy za tydzien.Nie jest to proste jak sie robi samamu.

Jedynie zastanawiam sie nad scenariuszem. Moze a la NFS?

Gdyby ktos mial ochote i czas prosze podrzucic mi jakies pomysly.Podkreslam: jesli ktos bedzie chcial:)

Chce sie zrobic ciekawy wyscig typu NFS ale nie ma co sie oszukiwac.Jedna osoba nie predko zrobi to.Narazie bede powoli robil test animki ujec,a tam sie okaze czy w ogole warto to robic.

Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze komentarze.

KRYTYKA OCZEWISCIE MILE WIDZIANA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej hej!

 

Sergio gdzies Ty sie podziewal przez te dwa lata? Takie eleganckie modele trzaskasz i nic sie nie ujawniales? Modelik wyglada elegancko, choc trzeba nad materialem felg i lakierem popracowac. Jesli znajdziesz chwile to pokarz siatke.

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia w wymyslaniu scenariusza,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet: Jak pisalem wyzej to stary model:)Wiem ze ten tuning troche smieszny.Szczegolnie przedni zderzak i progi:)Ale to jeden z moich pierwszych modeli.Co do lakieru i materialow to tez pisalem ze na to wsumie nie trzeba zwracac uwage.Wiem ze sporo jest do zrobienia w tym aucie.Srodek jest tragiczny po prostu.Ale postaram sie doprowadzic to w miare szybko do konca.Do skonczenia mam Skyline.Pozniej biore sie za ta honde.Poprawiam te wszystkie nie dociagniecia ;P

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie i komentarze.

 

P.S. Pecet dobre masz modeli i renderki. Audica is the best:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie cąłość podoba z jednym wyjątkiem, maska nie pasuje. Dookoła jest tak dosyć kanciasto-technicznie. A na maske jakies dwa jajka wpadly i dwi edziurwy zostawily. Jakbys tak usunal te wloty i zostawil czysta maske bylby elegancko, ewentualnie jakiś wlot ale niekoniecznie od evo. Pozdrawiam i gratuluje modelu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności