Skocz do zawartości

Postać 3D: Nightmare


soshka.cg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie w przerwie z moją scenką z rowerkiem postanowiłem zrobiś jakąś odskocznie od sielankowego klimatu i narazie taki jej efekt.

Założenie jest takie że będzie to postać która z szyderczym uśmieszkiem na ustach wdziera się do snu zamieniając go w night mare. A co z tego wyjdzie zobaczymy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

najbardziej boli to, że twarz jest płaska. Spójrz sobie na nia z profilu... twarz zazwyczaj idzie po łuku... nos wystaje, usta są cofnięte, a broda jeszcze bardziej, itp. A u Ciebie tego brakuje. Mówiąc krótko - głowa ma przekrój owalny a nie prostokatny. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze po prostu wystarczy przejsc w tryb perspektywy - zaraz wszystkie \"prostokreslnosci\" sie zalamia :)

Trzeba o tym pamietac np. robiac samemu zdjecia referencyjne nalezy ustawic najwieksza dostepna ogniskowa aparatu - aby perspektywa powodowala jak najmniej znieksztalcen.

Wiadomo ze po zdefiniowaniu podkladow - wiewportach obowiazuje widok \"plaski\" to samo dotyczy trybu USER - gdzie widok jest izometryczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady MareG i Kris_R jak tylko wrócę do domciu zaraz wykorzystam tę lekcję :)

M@Ti początek jak to z początkami bywa ale wpadnij tu jeszcze ;)

Kuciel dzięki sam jestem ciekaw czy uda mi się osiągnąć to co zamierzam :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klijent będzie wyglądał coś tak jak \"Upiorny mnich\" z kapturem na głowie. W jego rękach albo z jego rąk będą wystawąć ostrza - coś na styl Frediego Crugera, którymi jednak nie będzie ciął ciało śpiącej ofiary ale jego duszę. Scena raczej mroczna z zimnym księżycowym światłem.

Tak to sobie mniejwięcej wymyśliłem ale wasze sugestie oczywiście jak zawsze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sebfx

...W jego rękach albo z jego rąk będą wystawąć ostrza - coś na styl Frediego Crugera...

 

Oczywiscie chodzi o Freddy\'ego Kruegera... :D jestem zapalencem tych filmow , nawet udalo mi sie \"nabyc\" kapelusz Freddyego :)a ten koles podobny jest do tego z Katedry :D

 

Pracka Bardzo ladna... Super twarz... tyle, ze ten kaptur u szata troche kanciata i wyglada jak z polaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację kulexy chodzi oczywiście o Freddy\'ego Kruegera - zpomniałem jak to się pisze :)

A szata to dopiero namiastka która będzie powoli doprowadzana do ładu i składu. Chciałem mniej więcej pokazać o co mi chodzi.

Ps ja nie śmię nawet marzyć o tym żeby cokolwiek z tego co robię było porównywane do Katedry ( no za wyjątkiem ostatniej bitwy 2d :) ) wiąc bardzo dzięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka jest bardzo fajna... Podoba mi sie przedstawienie tego kolesia z takim glupim wyrazemm twarzy pyska :D FAJNE!!!

 

Ta twoja postac ma bulimie, anloreksje czy cholere?? Bo ma takie zapadniete policzki jakby zasysal powietrze albo byl powaznie chory :D chce mi sie smi... [gafa] SUPER JEST!!!

 

Ja tutaj tak mowie o tej hmmm... postaci jak by to byl moj kolega, a to pzrzeciez jest jeden z nich...

 

Możliwe, że to jest \"GRZESZNA POSTAĆ\" (az mnie ciarki przeszly - kiedys mi sie takie cos snilo ale sie obudzilem gdy cos powiedzialo: \"Ponad 60 % Brytyjczykow widzialo Grzeszna Postac\" - al jak sie obudzilem to rozmyslalem o tym, nawet w szkole rozpowiadalem :| )

 

To jest przeciez postac z najgorszych, najciemniejszych, najglebszysz i najprzerazliwszych snow... mozliwe wlasnie ze to jest wlasnie ta... Grzeszna Postac...

 

Te policzki mnie rozbrajają :D SUPER JEST... Czekam z niecierpliwoscia na rendery!!!! jusz mam to w Ulubionych i sie nie poddawaj!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tzn kilka razy w życiu miałem taką sytuację w nocy że przebudziłem się ale tak nie do końca nie mogłem się wogóle ruszyć i opanowało mnie takie przerażające odczucie jakby ktoś za moimi plecami stał (leżałem na boku) starałem się coś krzyknąć ale nikt mnie nie słyszął potem znowu zasnąłem. W moich takich trochę szarych i zamazanych wspomnieniach z tego brrrrr (ciary mnie przeszły) zdarzenia odnoszę wrarzenie że to była taka właśnie postać w kapturze.

Potem poczytałem trochę na ten temat i żeby spokojnie spać przyjąłem wersję naukową - otóż zdarza się ponoć czasami tak że rozbudzony człowiek nie może się ruszyć gdyż część mózgu odpowiedzialna za ruchy jest nadal w stanie w którym znajdowała się podczas snu - takiej jakby \"hibernacji\" (inaczej jak byśmy śnili o bieganiu to byśmy znaleźli się w innym pokoju :) ) To jednak nie tłumaczy wrażenia obecności kogoś lub czegoś w naszym pobliżu. No sorki że się tak rozpisałem ale skojarzyło mi się to po tym co pisał kulexy :D

Vogel poczęstowałem go gumą orbit :D

Quasimodo oczka może faktycznie mają zeza - poprawię, a usteczkami też się jeszcze pobawię :)

 

Pomyślałem że ten gość mugłby na twarzy mięć jakięś albo wytatuowane albo wypalone znaki np celtyckie runy. Jutro zobaczę jakby to wyglądało.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sebfx

Kiedyś tzn kilka razy w życiu miałem taką sytuację w nocy że przebudziłem się ale tak nie do końca nie mogłem się wogóle ruszyć i opanowało mnie takie przerażające odczucie jakby ktoś za moimi plecami stał (leżałem na boku) starałem się coś krzyknąć ale nikt mnie nie słyszął ...

 

Potem poczytałem trochę na ten temat i żeby spokojnie spać przyjąłem wersję naukową - otóż zdarza się ponoć czasami tak że rozbudzony człowiek nie może się ruszyć gdyż część mózgu odpowiedzialna za ruchy jest nadal w stanie...

 

... To jednak nie tłumaczy wrażenia obecności kogoś lub czegoś w naszym pobliżu.

 

:) tlumaczy, tlumaczy - to tez sprawka mozgu - dokladniej jego czolowej czesci, szczegolow nie pamietam, ale ogladalem na Discovery swietny cykl pt. \"Opowiesc o mozgu\", w jednym z odcinkow naukowcy symulowali tego typu zjawiska na ochotnikach.

A opisane przez Ciebie nocne zjawisko takze mi sie przytrafia co jakis czas - hmm to ciekawe przezycie, choc za pierwszym razem niezle sie przerazilem! W kazdym razie nie zycze nikomu...

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D jak sie chopcy rozpisali :D:D:D ja ogladalem na animal planet ze kury moga myslec:| tzn. widza np. ziarno na obrazku i dziubia w obrazek i z dolu (taka maszyna z panelem dotykowym) wylatywalko ziarno, a jak pokazali kamien to jusz nie dziobala :D tak samo malpy cos kumaja jezeli chodzi o matematyke.. potrafia dodawac, odejmowac a nawet mnozyc :/ jazdaa z tymi zwierzakami - a to tak mi sie nasunelo gdy przeczytalem o tych wormsach... :D:D:D jazda... sie polewalem jak glupi :D:D:D jak worms wtedy wygladam ::D:D:D

 

Edit:

Niedlugo sie okarze ze jakies slowo bedzie sie do psa mowilo a on bedzie nam kawe robil... :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[lol2] Ludzie ale sie usmialem [lol2] Jak to z forum dla grafikow mozna zrobic sobie pogaduszki o programach telewizyjnych. A jesli jestesmy juz w tym temacie to ja tez pochwale sie swoimi przezyciami - No wiec kiedys obudzilem sie jak zwykle, wstaje sobie i wyrabalem na szafe jak dlugi. Jesli ktos nie zrozumial to bylem wormsem tylko bez jednej nogi :D

 

Gdzie te rendery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwracam uwage na Off Topic...

 

a co do pracy to:

Zgubiles gdzies gorne powieki

Przyznam, ze jak na postac \"straszna\" ma za lagodna stukture twarzy - chodzi o te kraglosci - brak mi zmarszczek, zyl, sciegien...

No i tekstura jest do mocnego dopracowania - powinny byc mniej ciepla, chropowata, odpychajaca, z przebarwieniami.... oczy podkrazone - w koncu ta osoba zyje noca....

a... jeszcze oczy - skoro zyje w nocy to taka kolorystyka odpada..... za biale bialka - raczej proponowalbym przekrwione, albo zolte - teczowki wieksze i zrenice okragle - koty w nocy maja okragle zrenice aby wiecej swiatla wpadalo do oka...

 

czekam dalej i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdecydowanie lepiej, ale jak dla mnie to do poprawy powinna pojsc gorna czesc tekstury glowy. Te jego czolo jest za jasne do reszty i wyglada to troche tak jakby byl na solarium i gorna lampa sie zrabala. Poza tym dziwnie wyglada laczenie nosa z czolem. No i te bialka oczu sa takie dziwne, jak dla mnie to rozjasnij je i dodaj jakies zakrwienia. No i kaptur, ale podejrzewam ze zajmiesz sie nim na samym koncu. Oczywiscie moge sie mylic. Ale walcz bo robi sie coraz ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.. spoko spoko, fajne żyłki :) Zęby przerwę moga mieć, (jak Madonna ma, to czemu Night mare ma nie mieć :)) ale bym je lepiej osadził na dziąsłach, powinny troche na siebie nachodzic.

 

Coś jeszcze jest z bumpem źle, nienaturalnie ta skóra wygląda.

 

Wydaje mi się, że osadzone gałki oczne wcale nie wypychają w taki sposob skóry u dołu.

 

Praca z każdą odsłoną sporo zyskuje, tak trzymaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez chyba nie myje a ma takie ladne...

No Kulexy ja nie chciał bym mieć takich ząbków :D

Dzieki Leander jeszcze to dopracuje :)

Quadysz dobrze mieć taką koleżankę

Apropo ząbków - dziś idę do pani stomatolog [pomocy] więc chyba zmieniędziś mój podpis z zawsze cool na \"przerażony\" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności