Skocz do zawartości

Obiekt3d: Stojak na buty


Pasio

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Zrobiłem oto takie proste stojaki na buty sportowe, na bocznych ścianach jest przewidziane miejsce na logo firmy (ale to już zrobię w ps'ie). Jest to jedna z moich pierwszych praca w 3dsmax i vray'u, piszcie co jest źle i jakbyście to poprawili (zauważyłem kilka błędów ale już nie miałem czasu poprawić). DZIĘKI za opinie

903913778bb6828dm.jpg 3a915b87664e9165m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co tu poprawiac? spline -> outline -> extrude. Sorry, zrob cos wiecej, tu raczej nie ma co oceniac :)

 

pozdrawiam

 

Masz rację: modelowanie nie było zbyt skomplikowane:)

Miałem nadzieje że podzielicie się ze mną wrażeniami związanymi z ustawieniami materiałów i świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację: modelowanie nie było zbyt skomplikowane:)

Miałem nadzieje że podzielicie się ze mną wrażeniami związanymi z ustawieniami materiałów i świateł.

 

 

Takie rzeczy to w dziale Rendery testowe, testy sharedów. Polecam. Najciekawszy dział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to robiles z jakiejs referki czy czegos ? ;)

malutko za malo jak na finish 3d

 

1)Nie rozumiem. Chodzi o to czy to robiłem na podstawie jakiegoś tutoriala? Ta scena to taka moja własna twórczość.

2)No właśnie teraz już wiem, to mój pierwszy wątek także musicie mi wybaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Nie wzorowałem się na żadnych referkach;) To jest fragment mojego projektu takiego prostego, przenośnego ekspozytora dla firmy obuwniczej.

W pierwszym poście miałem na myśli to czy mielibyście jakieś sugestie odnośnie ustawień światła (np. tło ma takie jakieś dziwne szare paski, a w scenie "zbiorowej" niebieski stojak ma u góry taki refleks, którego nie umiałem się pozbyć) i co do materiałów (może da się coś pozmieniać żeby bardziej wyglądało jak pleksi [chociaż chyba nie są najgorsze]). Ale już mi wytłumaczono, że ten dział jest stworzony do dyskusji raczej na temat modelowania.

W każdym razie dzięki za zainteresowanie. Za niedługo będę robił coś bardziej skomplikowanego to wrzucę do WIP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności