Skocz do zawartości

Scena 3D: Domek


jarross

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Powiedzcie co mogę poprawić jeśli chodzi o ten domek jeśli chodzi o materiały i ustawienia gi (irradance map+light cache)-kolorystyka musi być taka (inwestor czuwa) zagospodarowanie puszczone i tło do wycięcia. I jeszcze jedno mam 2-rdzeniowy procesor 4GB ram i 1,5h to się robi-czy to normalny czas (model jest dość szczegułowy)?. 3DMAX 9 vray ph cam oświetlenie direct +vray shadow+hdr. Ratujcie bo mnie trafia szl... a termin oddania mi się zbliża.

W linku ustawienia http://picasaweb.google.pl/jarross1/Rendery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sam budynek wyszedł nawet fajnie, ale otoczenie to juz klęska. Trawy nie komentuję:p

...a w ustawieniach rendera za bardzo nie pomogę, bo nie zajmowałem się jeszcze architekturą.

 

EDIT: A czas rendera nie jest zbyt długi. Przy następnych projektach będziesz pewnie mówił, że chciałbyś aby coś wyrenderowało się w 1,5h:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc. W załączniku link do wersji finalnej (może coś zmienić lub poprawić-oczywiście oprócz architektury, kolorów domku).

http://picasaweb.google.pl/jarross1/Rendery/photo#5192713568433865858

Zieleń vraymesh cała scena ok 6MB czas 2h a i tak musiałem wywalić dwa drzewa bo się max wywalał, a wartość używanej pamięci była na poziomie 1,3GB (mam 4GB i zrobiony switch).A i jeszcze pytanie-procesory pracują skokowo, od 100% do 70% przy liczeniu light cache i nie tylko i wtedy się wywala a jak jest non stop 100% to wizka się robi-o co kaman? jak zmusić procesory by obciążenie było stabilne 100%-może ktoś się z tym spotkał?

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności