Skocz do zawartości

Premium templates- pytanie.


Gość fax55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do Was pytanie czy ktos kupowal, badz ma informacje dotyczace kupna PREMIUM TEMPLATES na tej stronie: http://www.clantemplates.com/pages/premium_i

 

Chodzi mi dokladnie o to, ze przy kupowaniu mam dwie opcje do zaznaczenia albo:

 

- Non-exclusive $63

 

- exclusive (template will be removed from website) $2300

 

I tutaj moje pytanie czym roznie sie ta opcja non-exclusiv od tej drugiej, tzn, ze te template za 63$ jest jakies nie kompletne czy jak? Czekam na pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a to wystarczy sobie w słowniku sprawdzić i uważnie czytać co piszą.. Kupując non-exclusive dostajesz licencje na korzystanie z danego produktu, jednak zostaje on dostępny dla innych użytkowników. Prościej...dalej jest wystawiony na sprzedaż. Wybierając opcję exclusive dostajesz licencję na korzystanie z produktu i równocześnie produkt ten jest wyłączony ze sprzedaży. Czyli nikt inny go już nie kupi, masz go na wyłączność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsze przy tych templejtach jest to ze ten sam lay moze kupic 10 osob a jak juz potem sie znajdzie ktos kto kupi na wylacznosc to i tak te 10 osob przed nim ma ten templejt i tyle. Jak ktos kupuje sobie templejt nie na wylacznosc to jeszcze jestem wstanie to zrozumiec ale jak ktos kupuje na wylacznosc to juz jest to poza moja wyobraźnią. Nie dosc ze jakis 10 gosci mogło już kupic ten akurat lay to jeszcze i tak pewnie drugie tyle ceny bedzie musial zapłacić za dostosowanie layu i wdrożenie, bo przynajmniej zdjęcia trzeba podmienic a najczesciej cos jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności