Skocz do zawartości

Scena 3D: Stragan


Trybal

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, ale puusto i biednie coś na tym straganie. Parę talerzy i dywanów. Pooglądaj fotografie bazarów, zwłaszcza tych arabskich, tam stragany po prostu uginają się od towarów. Musi być kolorowo do bólu. U Ciebie jakoś tak monochromatycznie, przez te duże zaniebieszczone powierzchnie bruku i ściany.

Konstrukcja straganu mało wiarygodna. Lekki wietrzyk i cały majdan leży;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolejny update...

Poprawiłem delikatnie światło i pobawiłem się troszku w Photoshopie, żeby pozbyć się przepalenia. Mi się nawet podoba, a Wam? :)

Dodałem jeszcze jeden dzbanek i leżący dywanik, którego teksturka mi się rozsypała, ale ja to oczywiście poprawię :)

Dodałem jeszcze klateczkę :) Przydałby się tam jakiś kurczaczek albo coś, ale cholernie nie chce mi się tego robić :/ Zresztą... Nawet jakbym sie za to wziął to wątpię, żeby jakoś to w miarę wyglądało :/

 

31b84e59b036198a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie naprawde idziesz w dobrym kierunku ale zawsze znajdzie sie pare rzeczy do porawy :P no wiec wzorki na talerzeach sa nie za cool :P no i shading w okolicy tego boxa to troche slaby :P kolor klatki by sie przydal jakis bardziej wyrozniajacy bo przypomina kolorystka troche drewno oraz podloge ogolnie to zaduzo tego niebieskiego odcieniu jest w tej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny update...

Przerdzewiłem klatkę ;] Coś pokombinowałem z tym cieniem pod kamieniem, ale niewiele da się zrobić :/ Chyba, ze ręcznie bym coś w Photoshopie pogrzebał :/ Całkowita przemiana teksturek na naczyniach :) No i trochę poplamiłem kocie łby, ale chyba za słabo :/ Bo różnica jest mało widoczna :/

 

032587a6dace12ea.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bardzo fajnie to wygląda, ale...

Nie bardzo podobają mi się nowe tekstury ceramiki. Wcześniejsze bardziej przypominały wyroby rzemieślnicze, zaś te drugie śmierdzą manufakturą i jakoś nie pasują do straganu, a raczej na półkę sklepową w supermarkecie. Do tego nie widzę tu żadnego brudu. Kamień w dolnej części powinien być nieco pobrudzony, bruk tak samo jest zbyt sterylny. Co do klatki to w pierwszej chwili myślałem, że jest nieoteksturowana. Teraz wygląda tak samo z tym wyjątkiem, że są czerwone przebarwienia. Lepiej by wyglądała, jakby była zrobiona z brązu lub metalu o podobnym zabawieniu (możesz wziąć teksturę z przęsła mostu kolejowego :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny i ostatni update...

Wprowadziłem ostatnie zmiany...

Oczywiście praca pozostawia jeszcze wiele do życzenia i parę rzeczy można by pozmieniać ;] Ale nie chcę siedzieć przy tym całą wieczność ;] Oczywiście każdą uwagę i radę biorę do serca i na pewno pomoże mi to w pracy przy następnym projekcie :)

Dodatkowo chciałbym podziękować wszystkim którzy mi pomagali ale w szczególności chciałbym nadmienić Temporal'a, QbiśQ'a i avant.gard'a.

Oto ostateczny wygląd pracy...

 

49c8dbab787e94a9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najsik najsik :P Kolorystyka normalnie piekna boxik trzyma sie ziemi talerze moze bez wzorku ale chyba nawet przez to lepiej wygladaja no jak mialbym sie doczepic to chyba do tego by klatke troche bardziej zabrudzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności