Skocz do zawartości

Wiz 3D: Biuro


loko

Rekomendowane odpowiedzi

obrazekmediawr6.png

 

Witam serdecznie.

Zacząłem sobie robić taką oto wizkę przedstawiającą biuro.

 

mediawizkakopiaiv5.jpg

Zapraszam wszystkich do komentowania mojej pracy, podsuwania nowych inicjatyw związanych z wystrojem i udzielania uwag technicznych.

Nie będę tu nikogo prosił o ulgowe ocenianie tylko dlatego, że nie jestem jakimś pro, bo nie o to mi chodzi. Mam na celu stworzenie fajnej, klimatycznej i dość realistycznej wizki i myślę, że pod okiem doświadczonych i znających się na rzeczy ludzi (bo takich tu nie brakuje) uda mi sie to osiągnąć.

 

- Kafle na podłodze prowizoryczne

- Monitory na razie do kitu

- Poprawię też nogi od foteli

- Wiele shaderów jest tymczasowych

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temporal: Dzięki, zrobię tak, jak mówiłeś.

 

heaven: No być może futurystyczne, sam projektowałem. Ale podobają Ci się, czy nie bardzo? A co do monitorów pisałem w pierwszym poście, że do bani.

 

Dzięki za komentarze! Powiedzcie jak Wam sie podobają meble (chodzi mi głównie o biurka)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie wygodnie siedziec w 2 osoby przy takim biurku... jesli by chcialy siedziec prostopadle do stolika do kazda z nich patrzylaby na sciany nie na monitor... a siedzac na wprost monitora nie bardzo teges wygodnie... i cos sie stalo z plytkami na podlodze - co drugi wyskocz...]

 

 

edit1: aaa i ta dziura na kable nie musi byc chyba taka ogromna... glowy chyba nikt tam wkladac nie bedzie...:)

Edytowane przez The MiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The MiM Dzięki za komentarz !

 

(...)a siedzac na wprost monitora nie bardzo teges wygodnie...
Właśnie nie bardzo zrozumiałem, chyba zazwyczaj siedzi się na wprost monitora? :) Jakby co, fotele są ruchome, czyli można je obracać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoły ogólnie mi się podobają, ale faktycznie to wycięcie w nich jest za duże.

Jeśli chciałoby się patrzeć na monitory prostopadle do ich obecnego ustawienia, nie będzie jak korzystać z myszy. Jeśli krzesła ustawimy prostopadle do krawędzi blatu - siedzące na nich osoby będą się potrącać oparciami foteli.

Spróbuj ustawić tak fotele, to zobaczysz.

A do tego dochodzi jeszcze czynnik ludzki...

 

A tak to fajna przestrzeń.

 

PZDR

mkeruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkeruj: Cieszę sie, że się podoba, tylko chodzi o wycięcie na kable, czy może to które nadaje kształt stołowi? Dzięki za komentarz

 

W ogóle podsumowując, inaczej ustawić monitory, zmodyfikować kształt biurka, czy może zrobić coś z krzesłami? Co uważacie za najbardziej słuszną decyzję?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na kable, tylko to wcięcie od frontu. Przez nie nie ma jak w dwie osoby przy biurku siedzieć.

 

Żeby monitory ostawić odpowiednio to blatu masz za mało bo trzeba by je przesunąć w bok.

 

Zmniejsz to wycięcie na 60% mniejsze i wszystko będzie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to fajnie, cieszę się. Słuchajcie co Wy na to, aby pomiędzy monitorami, na jasnym wisiała tablica korkowa a na niej dokumenty? W ogóle zamierzam trochę tu papieru dać na te biurka. Na szafach będą segregatory i inne, a w suficie będą lampy.

 

biuro.jpg

 

Tylko nie mam pojęcia jak takie zrobić, bo jestem jeszcze kiepski. Jakieś pomysły? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz ten model i dajesz noisce z turbulence i multipler sobie ustawiasz odpowiedni i dwa kolory bo przewaznie korek ma dwa kolory , jasny i ciemny. pozniej to samo dajesz w bumpa i chyba powinno grac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Nie wiem czy ktoś o tym wspomniał, ale moim zdaniem :

 

- krzesło jest zbyt wysokie w stosunku do biurka, widać to z prawej strony, siedzenie nie wejdzie pod blat

- podłokietniki mają za cienkie rurki, odrazu by się połamały

- nogi wyglądają jak ramiona pająka

- monitory to chyba mniej niż 14", nikt by nie chciał przy tym pracować :D

- biurek nie stawia się pod światło, to wbrew zasadom BHP

- regały są strasznie masywne a blaty niezwykle cienkie

- monitor ma grubszy kabel, poza tym są dwa bo jeszcze od zasilania:)

 

Miejmy nadzieję że dopracujesz całość bo fajnie się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kamera jest jakaś wydłużona. Dziwna perspektywa. Monitory mają dziwna teksturę. Bardziej powinien być czarny kolor na nich. No i ogólnie na razie pusto jest ale dobrze że pisałeś że dasz segregatory itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaluzji jest za rzadko moim zdaniem. Kable mogłyby być trochę grubsze choć mi tam pasują. Więcej czegoś na stole musi być bo pusto i moim zdaniem te dwie kartki nie wystarczą. Nie wiem czy oparcia od krzeseł nie powinny być dłuższe ale tego nie jestem pewien:). Kafelki zdecydowanie za duże. Popraw to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tych plytkach to od samego poczatku probowalem poinformowac:)...

zmien kamere bo jakos dziwacznie wyglada to drugie biurko z tej perspektywy... nadal sie wydaje ze jest maciupienka wysokosc (biurka) a krzesla wydaja sie ogromne... a co bedzie na srodku pomieszczenia jesli wolno spytac?:>

 

edit1: aaa dodaj kilka szt zaluzji i obroc je pare °... beda lepiej widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale kólek dalej nie ma :D

coś się zaczyna dziać! a te wnęki na suficie to beda lampy?

no i zmień waść monitory, bo kiepskie, żaluzje popraw jak heaven pisze i proponowała bym dać chociaz inny, jasny env. zamiast tej czerni, bo dziwnie toto wyglada.

 

pozdrawiam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heaven, Neiraa - Dzięki chłopaki ! i dziewczyny :)

Dziury w suficie będą lampy, a co do monitora, to ni cholery nie wiem jaki na to dać shader.

Enva dawno bym dał, ale coś skyportal szwankuje i nawet jak dam jakąś mapkę nieba to jest czarne, tak jakby pokazywało powierzchnię owego światła. Kombinowałem z visible itp, ale na razie nie podziałało. Obiecuję, że się tym zajmę.

 

Pozdrawiam i dzięki za komentarze... i proszę o więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności