Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Ford Focus


Wichur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widzę, Wichur, że poszedłeś w ślady Pussik\'a i dałeś avatara ze swoim zdjęciem... ale w tym przypadku nie wiem czy to pomoże :D:D;)

a co do modelu... nie myślałem, że to kiedyś powiem... ale jakoś nie mam już chyba siły komentować ciagle tych samych bryk :| jak już wspomniał Paul_PL, Focus\'ów było od zaje..., a tyle jest innych ciekawych modeli aut, że jest w czym wybierać :) jednak jak już tak bardzo ci zależy na Focusie, to zrób chociaż wersję combi... będzie oryginalnie :P:D

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokoj, o co wogole wam chodzi. Wichur ma ochote zrobic sobie Focus\'a i niech robi, a jesli nie chcecie komentowac to nie robcie tego.

 

A co do pracy to faktycznie mało widać, narazie wyglada dobrze, ale model jest zbyt daleko od kamery aby mozna bylo dostrzec bledy na tym etapie pracy. Tak wiec, dorob cos i powieksz to troszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie widac już ze to Focus :D ale mam taką małą rade, którą głoszę i głoszę... a mianowicie może na razie nie zajmuj sie takimi pierdołkami jak światła i takie tam ozdoby, spróbuj najpierw wypieścić karoserie, a potem, resztę.... taka moja mała rada - - - powodzenia - - - - - i pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmmm.. mam pytanie: Wichur, byłes może na Warsztatch w zeszłym roku (tych ostatnich)?? Bo mordka znajomo wyglada :) Hehehe,a co do modelu - narazie.. mało widać... ale rewelacyjnie nie jest - dach pokrzywiony, maska niefocusiasta, pogięte fragmenty...

pracuj dalej - zobaczymy co z tgeo wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem poprzednich WIPow Focusow, powiedzmy ze aktywnie na forum dopiero od 2 miesiecy sie udzielam. Nikomu niczego nie zabraniam ale juz mnie zaczyna draznic ze sa same samochody w WIPach?

Czy nie ma innych tematow prac 3D?

 

Co do modelu to nic nie mam bo jest spoko biorac pod uwage ze to dopiero sam poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru kazdy robi to co lubi jeden postacie drugi wizualizacje a inny samochody itd.

co do tego focuska to troche jest pokrzywiony.

A moja rada to zrobic na poczatek podstawowa bryle nadwozia a potem pociac to na kawalki i wszystko dopracowac a swiatla i np. ta wneke na rejestracje z tylu na klapie babaznika zostawic na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności