Skocz do zawartości

Layout: strona do oceny


polon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wreszcie zrobiłem swoją strone bo nawet CVki nie mogłem wysłać nigdzie (bez linku do portfolio). Pierwsza myśl była taka zaby to jak najszybciej zrobić. Wyszło że udało mi się zaoszczędzić czas tylko na layu bo z kodem to miałem problemu, jak zawsze zresztą. Z czasem napewno popracuję nad banerem. To tyle słowem wstępu. Prosze o komentarze co do strony strony ( i nie śmiać mi sie z prac! :P )

pozdrawiam

 

http://www.janek.intri.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Ładna :) Top rzeczywiście nienajlepszy, ale tragedii nie ma :) Niektóre stronki w folio naprawdę fajne - czyste, przyjemne.

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. strona ma bardzo fajny wygląd no i napewno nie jest szablonowa. Tylko zastanawiam się , czy nie warto było zapodać jakąś stronę główną bo tak masz odrazu całe portfolio na głównej, a troche dziwnie to wyglada. fajnie też by było jakby obrazki zmieniały się z b&w na color po najechaniu myszką, a nie tylko spód. Co do samego po rtfolia sie nie wypowiadam, ale widze, że już masz sporą wiedze na temat ;]. Ps. mam pytanko skąd zapodać taka przeglądarke grafik na strone www jak jest u ciebie? Pozdrawiam narazie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jest fajnie ale zgadzam sie z kolega powyzej ze calosc ożywila bys sie troch egdyby po najechaniu kursorem obrazki zaplaly by sie na kolor

 

top troszeczke do ozywienia a poza tym jest fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, wiedze na temat folia już mam :|

 

zastanawialem sie nad tym kolorem po najechaniu na obrazek ale już nie chciało mi sie a raczej nie starczyło czasu na szukanie rozwiązań jak to zakodować. Zawsze robiłem tak ze obrazki w takim wypadku ładowały sie dopiero po najechaniu. Zaczelo mnie to denerwować wiec chciałem obrazki z hover załadować do przeglądarki wsześniej ale no jak mowie - czasu nie starczylo zeby sie zapoznać z odpowiednim rozwiązaniem, ale bede pracować nad tym.

 

co do strony głownej/startowej to jeszcze coś wymyśle

 

nad topem pracuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qleer

Bardzo ładna strona - mroczny zagadkowy klimat, przejrzyste jest dosłownie wszystko. Dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiędzy zrobieniem topa i reszty strony była jakaś ciężka przygoda z alkoholem? :D

dół jest super.

po kliknięciu w jakaś prace, jak się one powiększają, to wygląda trochę niespójnie - tło nagle jest białe i w ogóle jakby z innej beczki.

jak pisali inni, popraw ( i chyba zmniejsz) topa, to będzie git

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona OK. Zblurowane drzewko trzeba wywalić bo nie pasuje...Nadaje co prawda przestrzeni...ale zbyt odcina się od ostrej krawędzie czerwonej belki. Reszta OK. Warto Ożywić Zdjęcia jak koledzy wspomnieli...To zasugeruje użytkownikowi, że strona jeszcze działa ;)

btw. fajne folio i spory zakres umiejętności ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, za rady, baner poprawie a wlaściwie ... zrobie :P bo teraz jest imitacja czegoś prostego na szybko ale mnie sie tam podobało na poczatku. A odswieżać strone bede poprzez nowe projekty. Obecnie pracuje po godzinach nad "typography in motion" - przykład http://youtube.com/watch?v=53anqTUjJME, i tu albo dialog z dzien swira albo pih-czarny kruk

 

Male post scriptum - dzieki temu folio mam robote, a wlasciwie staz na miesiac, potem umowa jesli sie sprawdze, stanowisko webdesigner.

 

co do zakresu umiejestnosci - patrzac na taki zakres to albo ktos jest geniuszem albo poprostu posmakował wielu dziedzin szukając tej odpowiedniej, w moim przypadku opcja nr 2 :P , w przyszlosci usune połowe z wymienionych na stronie środowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności