Skocz do zawartości

matiek00

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, od dziś jestem posiadaczem 3ds Maxa lecz na razie nic nie umiem nim robić. Mam wielką prośbę, pilnie potrzebuje modelu 3D blatu deskorolki, czy jesli ktos z Was ma taki na twardym dysku to prosze o kontakt :) bardzo mi na tym zalezy. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no ja akurat nie mam, ale to chyba łatwo jakoś wymodelować można, jeśli potrzebujesz wskazówek jak to wymodelować wlaśnie to napisz tutaj ze masz taką potrzebe a napewno pomoge, i pewnie nie tylko ja

 

zastanawia mnie dlaczego tylko sam blat potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje w zasadzie samego blatu bo chce go zaprojektowac do gry "Second life" gdzie tam nie wyjdzie mi z taka krzywizna jak potrzeba :) reszte rzeczy moge zrobic w SL, to nie trudne ale blat :( tego nie umiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, wystarczy zrobic i po prostu w SL dajesz "upload" musisz to zapisac jako sculpted texture czy jakos tak i potem poprostu nakladasz ja na sculpted prima i ten robi sie dokladnie taki jak zrobiles w maxie.. problem w tym ze trzeba to jeszcze zrobic :) a nie wiem jak zrobic ta deskorolke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to nie wiem, wiem że można używać "Blendera" lub dowolnego programu 3D i że ma być to zapisane jako tekstura, a cos dokladnie to "sculpted texture" żeby nałozyc to na prima, ktory przeformuje sie na pozadany krztalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności