Skocz do zawartości

Layout: Agencja Interaktywna Fluids


cryogenicdreams

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam no wygląd jest dość nieszablonowy, powiedziałbym więcej jakbym dokładnie wiedział co to jest agencja interaktywna i czym się tutaj zajmuje ;]. Na pewno jednak nie podoba mi się czarny kolor tła, wydaje mi się , że ciemny niebieski byłby lepszy. No i już napewno nie wiem o co chodzi z Logiem. Wydaje mi się, że źle dopasowałeś wygląd strony do treści. Jeśli ma być to coś w tematach politycznych lub biznesowych, a jak na razie tak mi się kojarzy to zmieniłbym Logo i tło. Ogólnie całość wygląda ładnie tylko nie wiadomo czemu ma ta strona służyć ;]. Pozdrawiam narazie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ta strona się bardzo podoba, co kolejny fragment to coś nowego, godnego zawieszenia oka. każdy fragment wydaje się być dopracowany, zna swoje miejsce i wygląda tak jak powinien. te dwie ikonki (loga?) są jak dla mnie idealne. tworzysz coś, czego jeszcze nie widziałem.

 

tylko ja nie wiem czy to się sprzeda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Gimme higher resolution babe :)

Całość troszkę eklektyczna, widać takie czasy. Graficznie wygląda jak zwykle (z jednym bodajże wyjątkiem) dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimme higher resolution babe :)

 

a mi sie wydaje ze to już jest rozmiar strony 100% bo mi sie akurat miesci to w oknie przeglądarki, jesli mam racje to strona do bani , a jeśli nie to za dużo miejsca na logo i sie suwakiem trzeba bedzie bawic i też wtedy będzie źle

jesli chodzi o grafe to faktycznie nieszablonowa, ciekawa i jest na czym wzrok zatrzymać ale też nawalone nie wiadomo czego i po co momentami, co to za mapka? organizujecie wycieczki czy towarzystwo geograficzne po godzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności