Jump to content

Layout: Agencja Interaktywna Fluids


cryogenicdreams

Recommended Posts

witam no wygląd jest dość nieszablonowy, powiedziałbym więcej jakbym dokładnie wiedział co to jest agencja interaktywna i czym się tutaj zajmuje ;]. Na pewno jednak nie podoba mi się czarny kolor tła, wydaje mi się , że ciemny niebieski byłby lepszy. No i już napewno nie wiem o co chodzi z Logiem. Wydaje mi się, że źle dopasowałeś wygląd strony do treści. Jeśli ma być to coś w tematach politycznych lub biznesowych, a jak na razie tak mi się kojarzy to zmieniłbym Logo i tło. Ogólnie całość wygląda ładnie tylko nie wiadomo czemu ma ta strona służyć ;]. Pozdrawiam narazie ;].

Link to comment
Share on other sites

mi ta strona się bardzo podoba, co kolejny fragment to coś nowego, godnego zawieszenia oka. każdy fragment wydaje się być dopracowany, zna swoje miejsce i wygląda tak jak powinien. te dwie ikonki (loga?) są jak dla mnie idealne. tworzysz coś, czego jeszcze nie widziałem.

 

tylko ja nie wiem czy to się sprzeda..

Link to comment
Share on other sites

Guest User190

Gimme higher resolution babe :)

Całość troszkę eklektyczna, widać takie czasy. Graficznie wygląda jak zwykle (z jednym bodajże wyjątkiem) dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Gimme higher resolution babe :)

 

a mi sie wydaje ze to już jest rozmiar strony 100% bo mi sie akurat miesci to w oknie przeglądarki, jesli mam racje to strona do bani , a jeśli nie to za dużo miejsca na logo i sie suwakiem trzeba bedzie bawic i też wtedy będzie źle

jesli chodzi o grafe to faktycznie nieszablonowa, ciekawa i jest na czym wzrok zatrzymać ale też nawalone nie wiadomo czego i po co momentami, co to za mapka? organizujecie wycieczki czy towarzystwo geograficzne po godzinach?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy