Skocz do zawartości

Wiz 3d: sklep komputerowy


heaven

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) padlo na zrobienie wizki sklepu komputerowego. mam w planach zrobienie dosc duzego sklepu. cos tam zaczolem juz skrobac. te "wysepki", maja byc takim stolikiem dla laptopow, ludzie podchodza, ogladaja sobie itp. po prawo szafeczki. i taki pomysl mialem na zrobienie takiego duzego blatu troszke pofalowanego w poziomie, na blacie tym beda znajdoac sie monitory, skrzynki , glosniki.

 

clipboard05wm8.th.jpgclipboard04xd1.th.jpgclipboard03nx1.th.jpgclipboard02yt8.th.jpgclipboard01rh3.th.jpg

 

ps. te wysepki nie sa tylko teraz prowizoryczne. mysle o zmianie ich na jakies inne. fajnie jakbym propozycje jakies dostal :)

 

pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)

Edytowane przez heaven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin_ps, iSpot bardzo fajna propozycja :) chyba zabiore sie do roboty tego ispota :) tak to jest jak sie na wsi mieszka to sie nie wie o takich salonach ejpla :P

 

jestem na etapie konczenia zbierania refek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy jak to będzie na renderach :) może zrób taki sklep na wzór galerii handlowych - bez jednej ściany (chyba wiesz o czym mówię). a tak poza tym to jak popatrzyłem na to to od razu przyszło mi na myśl, że bierzesz udział w konkursie komputronika - trzeba zaprojektować im salon i mozna wygrać tośkę a300 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystalem z propozycji i zaczolem klepac iSpot'a . tak trosiek, wlasnie na ten konkurs robie wizke :P no i przy okazji na folio :P

 

narazie mam tyle wyskrobane. sklep w pasazu handlowym czy galeri...

 

42d44862311c7722m.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no konkurencja rośnie :D tylko cicho bo jak takich paru (ja nie chcę pokazywać palcami), jak pionix, hcpiter, arch i dalej takich paru, się dorwą do tego to mamy 0 szans :( kurde, ale ja pierwszy pomyślałem żeby iść w stronę czegoś związanego z apple :D ale prace zaczynam dopiero za jakiś czas, bo narazie weny nie mam. najwyżej jakieś pojedyncze elementy. powodzenia konkurentowi życze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie mało miejsca w tym salonie. zrób go troszkę większego albo zabierz parę tych stolików ze środka. poza tym to mogłeś line'm zrobić napis komputronik taki jaki mają naprawdę a nie poprostu dać komputronik napis :) więcej dbałości o szczegóły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze mówię ale nie powinieneś zrobić pare rodzai monitorów bo tak jak są wszystkie takie same to trochę nie realistycznie. No chyba że w teksturze dużo inaczej będą wyglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z hcpiterem zobacz sobie np to:

 

http://www.2dayblog.com/blog/2006/05/19/apple-store-fifth-avenue-opened/?lang=en/feed/

http://edge.macworld.com/news/2004/10/14/ministore.jpg

http://inicholas.net/2007/10/08/my-ipod-touch-is-coming/

http://techfreep.com/images/applestore1.jpg

 

Nie ma tam super design'u ale popatrz na ergonomie i na to ze sklep to sklep nie galeria sztuki towary nei musza stac na postumentach zeby byly zauwazone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo jest niezgodne z oryginałem. no naprawdę nie możesz ustawić loga jako obrazek w nowym pliku jako tło w viewporcie i obrysować kazdą literkę linem? to bardzo proste jest, a przynajmniej logo bedzie dobre. jak dla mnei kamera troszkę za wysoko. mógłbyś też dać guess vertical shift jesli uzywac vray physical camera. poza tym to drzwi wydają się strasznie cienkie. z resztą po co one w takim sklepie w galerii? tam prawie żadne sklepy nie mają drzwi :) btw. to w tle to model ipoda czy plakat? bo jeśli model to ten ipod jest o wieeeeeele za duży. jak dla mnie by pasowało ciemniejsze drewno na meblach i je troszkę ujednolić, bo parę kolorów drewna w jednym sklepie troszkę dziwnie wyglada. no nie licząc sklepów meblowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks za rady :)

 

next, e tam za czysto :P jak to w pozadnym sklepie :)

 

palmer, powiekszylem :P teraz jest juz dobrze zdaje sie :)

 

trosiek, napociles sie jak pisales chyba :) heh. no wiec zrobilem nowy napis, tym razem zgodny z oryginalem :) kamere obnizylem,drzwi wywalilem, to plakat z ipodem, a to drewno po ps'ie sie takie jakies zrobilo w roznych kolorach :p

 

pozdrawiam. nastepnym razem postaram sie o jakis renderek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wiem, ze za wysoko kamere ustawilem, ale przez przypadek ustawilem :D

 

plytki bede stawial od nowa dlatego ich niema,

drzwi chyba beda mialy taki sam material jak szafki,

napis wyszedl mi troszke za waski.

 

ispot16dr8.th.jpg

Edytowane przez heaven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak bardzo stylizujesz to na sklep Apple? To chyba nie jest dobra droga. Każda taka firma chciałaby budować własny wizerunek, a Ty robisz zrzynkę z Apple'a;) Tym bardziej jest to dla mnie niezrozumiałe, że Komputronik raczej się na produkty Apple'a nie nastawia;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności