Skocz do zawartości

SCENA3D:G1,2 i 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to taki projekcik na zlecenie mojego taty:) to czarne z bialymi paskami to takie urzadzenie grzejące które mój tata wyrabia, co prawda kazał mi zrobić tylko sam grzejnik ale moja bujna fantazja niepozwoliła mi przejść obok tego \"zlecenia\" obojętnie i podsunęła mi takie oto otoczenie do tego wyrobu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie przepadam za stosowaniem w takich scenach fov ponizej 24. lepij sproboj za pomocą jakiegos renderera zrobic sphere z kamery. Nie wiem o co chodzi z tym lakierem na podłodze, ale jeaeli to o realizm miało chodzic to nie zbyt.. troche tez swiatło pojechane, bo dopiero po dłuzszym czasie zakoomałem ze to są okna tam na gorze i ze to znich ma swiatło mpadac. Ogolnie pracka (pierwszy kadr jedynie) robi dobre wrazenie, mozna by6 z tego zrobic calkiem niezla pracke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne rendery. Podoba mi się, aczkolwiek coś mi wyraźnie nie gra z tymi mocowaniami prętów do podłogi.

Pierwszy render wyszedł najlepiej, drugi też nie jest zły (gdzieś ginie tu główny temat pracy), trzeci jest już taki sobie, głównie przez dziwnie umieszczoną kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za \"urzadzenie grzejace\" ? Sympatycznie wyglada! Prosze o wiecej informacji na ten temat. Moze sie przydac do ktoregos z projektow...

 

W scenie niepotrzebnie ten PSowy szum - strasznie sztucznie wyglada:( Ale urzadzenie bardzo mnie ciekawi!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie :) zrobiłem reklamę mojemu tacie :) A więc grzejnik jest dopiero w fazie rozwiązywania problemu jak wyciąć za jednym ruchem prasy 4 rogi na brzeżkach kwadratowych arkusików blachy :) czyli jeszcze nie ma go w sprzedaży ani na stronie (www.lastik.pl) Ale tata strasznie się spieszy z wprowadzeniem go do sprzedaży. A o bliższe dane na temat tego grzejnika to na stronie jest podany e-mail. Ale czemu prawie wszystkich bardziej od mojej pracy ciekawią grzejniki?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności