Skocz do zawartości

WIP : kupiec na szlaku


Amrun1

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

 

nowy wip...pani z pieskiem nie zwrocila zainteresowania to moze wipowi sie uda ;) taki bajkowy klimat mial byc napatrzylem sie na wedrówkę Tigera to teraz ja.... krytyka mile widziana... kadr mi sie nie podoba ale nie wiem co z nim zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No czesc Amrun, pozwol ze sie wypowiem. Napoczatek powiem ze mi sie to podoba, jak sie nato patrze to widze wtym \"codzienne zycie z star wars swiecie\" gostek wygloda z tatr ale nic nie szkodzi. Wiec zaczne od zwierzaka, powieksz moze te bagarze co ten zwierzak dzwiga. To jest duze i silne bydle wiec mozez ciezaru mu dac ile chcesz. Teraz to wygloda jakby mial tylko nakrycie na nim albo przenosi wykladzine. Dodaj mu siedzenie podtym dachem, zeby bylo widac gdzie ten gostek siedzi (na piechote to on chyba nie posuwa). Dowaj moze temu zwierzakowi sline slewajaca sie z pyska, troche ciemniejsza siersc na brodzie od tej sliny. Jego rogi troche so za rowne nawet jesli one byly opilowane to napewno ten zwierzak o drzewa albo inne rzeczy je ociera. Na plecach tego zwierz masz tam cos pomaranczowego jesli to mialo by c te siedzenie to ja bym je duzo poweszyl tak zeby sie zmiescilo pod dachem.

Popraw tego zwierzaka tylnio chesc ciala, jak sie na to popatrzysz to wygloda jakby jego tylek byl 3 ciala daleko. A moze to jest tylko dlatego bo kolory so bardzo jasne. Wiem ze jeszcze nad nim pracujesz ale zakresle to co widze. Temu czerwonemu dachowi dodaj jakies fredzle, moze kilka dziur tam i tu.

A co do tego gostka, zwierzak wygloda sci-fi a ten gostek niezabardzo, zbytnio to do siebie niepasuje. pomysl jak to by prosty czlowiek w przyszlosci wyglodal. troche tej technologi w jego rzyciu by sie uczepilo, a moze i nie.

Podsumowiac, badzo mi sie podoba ale najbardziej bym tego gostka zmienil.

Baw sie dobrze, i pokarz co zmieniles.

Trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. No nieźle !! Może to drzewo troche dodatkowo tą kompozycje przechyla na prawo, za dużo tam się dzieje, jeszcze dodasz detali na drzewo... a lewa strona jest bardzo lekka i pusto tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kompozycje to troche te drzewo na pierwszym planie po prawej mnie gryzie po oczach. wiesz z lewej srony masz taka swietlistosc i duzo powietrza a po prawej - sciana.

 

druga rzecz ktora mnie drazni to zbyt humanoidalna geba tego potworka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pracka, zapowiada sie nieźle. Mam tylko drobne zastrzezenia do kolorystyki. Według mnie brakuje tu jakiegoś powiazania. 3 plan zbyt gwałtownie odcina sie od pierwszego. Brakuje mi tu jakiegoś płynnego przejścia miedzy czerwieniami a niebieskościami,zieleniami. Bo na razie mma wrazenie ze zrobiłes sobie \"stwora\" a potem dorysowałes las w tle. Brakuje mi w lasie jakiś brązów np. jakieś pnie, gałęzie.

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pech to pech... przez najblizsze dni nie bede mogl kontynuowac... musze sie zajac czyms innym...grrr

 

dziekuje wszystkim za odpowiedzi... malo udalo mi sie zrobic wiec taki pseudo update dzisiaj... co do ludzika to jeszcze nie wiem, mi pasowal ;) ... kadr chyba rozciagne w lewo moze jakies miasto na wzgorzu albo/i wschod ksiezyca/planety jesli by to poszlo w kierunku \"codzienne zycie z star wars swiecie\" ...

co do futra to najprostszy sposob z mozliwych, mysle ze powiekszenie rozwieje wszelkie watpliwosci...

 

dzieki i pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścieżka, wzgórze, drzewka - wszystko po lewej stronie zjezdza bardzo do rogu - az sie chce zobaczyc co jest dalej a tu nagle rysunek się konczy:) Nie wiem czy nie byłoby lepiej jakbys zrezygnował z tego i pociagnął drzewka do lewej krawędzi. Brakuje mi tez czegos konkretnego na pierwszym planie choćby jakiegoś krzaczka, ale rozumiem ze dół jest jeszcze niedopracowany:) Klimat nieco cukierkowy się zapowiada ale tak czy inaczej podoba mi się ta pracka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przesunales tylek tego zwierzecia w lewo to stracil na masywnosci - wczesniej wygladal jak cos w rodzaju slonia a teraz kojarzy mi sie z rogata owca ;)

Chociaz to moze wynikac tego ze przednia lewa noga zginela wsrod siersci (albo jest jeszcze niezrobiona) i wyglada jak wlochata kulka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc Amrun, szybkie slowo, daj tej siersci cienia tu i tam, zwierzak jest za rowno oswietlony, i plasko wygloda. Mysl brod, wiesz ile czasu tego kudlaka wzielo by rzeby go obstrzyc albo uczesac, an on wyglada jakby do fryca codziennie byl. (sorry, musialem to powiedziec :)

Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zwierzak tak majestatycznie stoi, jakis taki wyjatkowo statyczny, wiem ze to wielkie bydle, ale powinno byc widac ze jast ciagniete i szarpane, bo zapewne srednio sie to zwierzowi widzi, postac troche powykrzywiana, twarz ma straszna. No i stosuj mniej lokalne kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ja tez tak chce ;-(... wyglada coraz lepiej... ale rzeczywiscie po przesunieciu tylu ten \"bydlak\" stracil troche na wadze... co to za stworek czai sie w tej torbie? -> ten ktorego slepka tak swieca... no na zblizeniu teraz dokladnie widac futerko -> podziwiam musiales sie troche namachac z tymi kreskami ;-D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności