Skocz do zawartości

WIP 2D : Blend-a-Med Whitening


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widze ze naszla era na portrety ;) milo:)

to jak ja skonczysz wypowiem sie calosciowo, na razie powiem tak: usta sie wykrzywily i jedna teczowka jest wieksza od drugiej

kolory traktuje na tym etapie jako podmalowke

zycze przyjemnej pracy - jezeli nie masz chceci do szczegolow to pamietaj ze dobry portret moze byc rowniez potraktowany wrazeniowo bez szczegolow

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to usta i oczy wyglądają jakby były przyklejone, jakby były skończone - a co z resztą ?? teraz może to dziwnie wyglądać już do końca... całościowo pracuj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie ma to jak świeże spojrzenie. Wielkie dzięki za te uwagi o ustach i tęczówce! Usta były fatalne. Żeby już nie wrzucać takich drobnych poprawek podmieniłem obrazek na górze.

 

Ebor: Faktycznie na razie tylko te dwa elementy wykończyłem jako tako. Ale reszta wkrótce :) Wygląda to jak przyklejone chyba dlatego, ze w tej wersji troche za duży kontrast dałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akdsn: idz juz spac bo zaczynasz marzyc o nagich paniach ,wez misia i lulu:P

leander: do wawy to akdsn ma blizej,moze jego poprosisz? ;)

a tak powaznie- mr parramon wydal kilka ksiazeczek-\"anatomia czlowieka\", \"swiatlo i cien\" itp. warto sobie przegladnac wszystkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh to ja w koncu cos powiem choc mialem sie nie dodzywac.

moje poprzednie wypowiedzi maly silne zabarwienie humorystyczne jakby ktos nie zalapal.

 

Jak bym mial jakiekolwiek prawo do oceny prac Leandera powedzialbym ze facet ma opanowana technike i nie smialbym Go pouczac, kobietka dobrze wyszla, moze gdzie niegdzie za bardzo dopowiedziana ale jest ok tylko troche nosek przesuniety.

to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Parramon lubil tu i uwdzie pobzdurzyc w swoich ksiazeczkach, chociaz jako wstep do czegokolwiek mozna obadac.

 

Thomasie.w, jesli masz jakies waty akdsn to napisz co Ci sie nie podoba. poki co male czyszczenie, bo Tiger sie leni, nie moja dzialka tu sprzatac ale troszke sobie folgujecie - gdyby chociaz z sensem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności