Skocz do zawartości

Madagascar: Escape 2 Africa


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ooo... fajnie się zapowiada... bajka mnie się podobać, pewnie ze względu na dubbing, oryginalną oprawę graficzną oraz scenariusz i animacje z pierwszej części... zobaczymy, co tym razem wymyślą...

 

trailer jeszcze niezbyt wiele mówi, ale zobaczymy jak to wyjdzie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie zrobi sie z tego saga typu "Sherk" mimo, że go lubię powinien zakończyć sie maksymalnie na 2 części.

 

Oby 2 część nie zatarła bardzo dobrego wrażenia z 1 części Madagaskaru...

 

Ktoś na forum filmweb'u dobrze napisał, ze w hollywood zabrakło pomysłów i jedyną dla nich alternatywą jest podgrzewanie starych filmów (remake'i) i tworzenie kolejnych części kasowych hitów... smutne, lecz jak najbardziej prawdziwe.

 

No ale czekam na 2 cześć, obym sie nie zawiódł :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie znowu do kin wrzucą tylko wersję z dubbingiem. Pozostaje czekać na dvd lub jechać z torrentów.

 

nie wiem o czym mówisz???

 

w Multikinie często jest wersja oryginalna, choć nie jestem pewny czy przy każdym filmie...

 

torrenty??? od kiedy to za free z neta są filmy??? wrzuć to do news-a pewnie kilka osób chętnie z tego korzysta... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym mówisz???

 

w Multikinie często jest wersja oryginalna, choć nie jestem pewny czy przy każdym filmie...

 

torrenty??? od kiedy to za free z neta są filmy??? wrzuć to do news-a pewnie kilka osób chętnie z tego korzysta... :P

 

Mówię o tym, że ostatnio filmy animowane są dostępne w kinach tylko w wersji z dubbingiem - a przynajmniej tak jest w większości kin. A ja akurat nie lubię dubbingu, tak samo jak nie lubię lokalizowanych wersji gier. Fajnie byłoby mieć możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall-E istotnie zapowiada się iście rewelacyjnie. Trailerki mógłbym powiedzieć, ze są super...Sam robocik mega i może wniesie to troche świerzego powiewy w produkcje Animowane 3D bo ostatnio troszku nuda powiewa. Za bardzo to wszystko wygląda tak samo. Mimo, ze 3D daje ogromne możliwości często modele są dość liniowe. Madagaskar jest dość "pokręcony" a to już jakaś fajna stylistyka. Disneyowski "Wild" ("Dżungla" czy coś...) Był raczej pomyłką...Zwierzątka miały fajne futerko ale były dość "normalne"...Czułem się jakbym Animal Planet oglądał a nie film Animowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności