Skocz do zawartości

Houdini 9.5 Public Beta


SYmek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz rację. Ja zapamiętałem słowa i przesłanie które było wcześniej (pierwsze wrażenie) Jesteś uprzejmy i miły. Przepraszam za wszystkie osobiste wycieczki, miałeś rację, że byłem wkurzony skoro tak napisałem i przekłamałem sobie to co było na f3d. Nie zwalam na Ciebie winy za to i dziękuę, że przytoczyłeś ten wątek głównie ze względu na to, że pokazuje nowym fanom (mam nadzieję tylko- nie bierz tego osobiście- że nie fanatykom) więcej prawdy o H. Ja osobiście chciałbym tylko uniknąć IMHO niezdrowej "agitacji" w wątkach nie H. tak jak się tego zwyczjowo nie robi-nie masz na coś rady- nie pisz bo "aluzje" mogą źle wpłynąć. Nie będę szukał ich teraz bo proszę jedynie o uszanowanie tego na przyszłość. Tak jak w wątku który przytoczyłeś widać, że wszędzie nie wszystko "rożowe". Nie raz widzę, że się coś nie pododoba w maya, max ich urzytkownikom.

i tyle- nie ma złotego leku na wszystko wiesz SYmek przecież. A w moim wypadku learning curve w H. - w moim- jest za długa i za stroma i dobrze by było, żeby ludzie tak do H zachęcani mieli świadomość, ze może nie być łatwo.

Tyle.

Pozdrawiam

T.

ps. Twoja wiedza SYmek jest imponująca, a za złe słowa przepraszam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gruntownym przyjrzeniu sie wszystkim dyskusjom moge powiedziec jedno.

SYmek, szarpnal bys sie kiedys na popularyzujace ten soft tutki. Klicek zarazil mnie wingsem dzieki swoim tutorialom i pokazal kilka na prawde fajnych sztuczek w Zbrushu. Do chudego nie mozna narzekac na nadmiar tutoriali.

No, chyba ze wyjdziesz z zalozenia ze ty juz umiesz a nooby niech sobie radza, jak ty wczesniej. Tez zrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam, żeby Pionier miał do mniej jakieś pretensje.

 

 

Czesc Symek,

nie mialem, nie mam i nie bede mial a moj poprzedni post w tym temacie pisany byl z ;-) oka

 

z mojej strony pelen luzik, nawet nie bardzo wiem o co sie caly dym zrobil,

 

generalnie to walcze z tym jak zassac tutki z 3dbuzz (wm capture nie dziala heh)

 

serdecznosci,

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYmek, szarpnal bys sie kiedys na popularyzujace ten soft tutki.

 

- Prowadzimy forum, na którym znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania (przynajmniej w założeniu ; ) )

- Piszemy polskiego Faq'a, w którym staramy się rozgryzać trochę trudniejsze i bardziej ogólne tematy (takie jak ray tracing w Mantrze, albo wykorzystanie point cloudów).

- z tutkami w Houdinim jest tak, że jeden hip znaczy więcej, niż 1GB video ;) Ale jeśli Wam zależy, zróbcie listę tematów ;)

 

pozdro!

skk.

 

PS Tomek, mam nadzieję, że zamknęliśmy temat, z mojej strony również przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności