Skocz do zawartości

Scena 3d: Karciana armia


kubeczek77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cześć

tak jak KamillM - fajny pomysł, jednak z tym kończeniem pracki bym się wstrzymał

można by z niej wycisnąć więcej

nie wiem dokładnie co jeszcze sam zamierzasz zmienić/dodać więc napiszę co wg. mnie brakuje, albo bym poprawił

- bruk bym obniżył maksymalnie jak się da - tylko bym zostawił same powierzchnie górne

- symbole pików i kierów bym przeskalował na głębość, zeby były bardziej płaskie - coś jak na czerwonych lancach

- jakąś trawke bym dał - chyba, ze to pustynia - jeśli tak, to "nasypałbym" piasku pod samymi murami, co by sie tak ostro nie kończył piach - tak samo przy palach i tych wbitych w ziemię kołkach z flagami dżokerowymi

- tekstura muru by nie zawadziła - albo jeszcze lepiej jakoś wymodelować mu cegły/bloki kamienne

 

ogólnie jeszcze, raz sympatyczna pracka, ale wg. mnie trzeba tło poprawić bo odstaje od ludków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie klimaty. Co do pracki jeszcze nie skończona. Jeśli potrzebujesz natchnienia, pomysłów podpatrzenia jak inni podeszli do podobnego tematu polecam American McGee's Alice - grę. Pooglądaj zdjęcia, filmiki na YouTube.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fajny pomysł. Mur mi się podoba bruk chyba jeszcze w dół. Fajny klimat dają te tulipany i trawa. Ołówki źle wymodelowane. Co to za żółta plama po lewej ? Widać białą pustkę nad tymi "budynkami". Wydaje mi się że powinieneś tchnąć trochę życia w same miasto bo zaczyna to fajnie wyglądać, a tam taka pustka. Hmm.. niby proste modele ale mnie się podoba klimacik. Dajesz dalej.

 

Ps. z prawej strony bruku jest jakiś zielony pasek coś z mapowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym te karty bardziej zrobił jak w American Mcgees alice ;)

Niestety nie oglądałem/ grałem więc nie mam pojęcia jak tam te karty wyglądają. Jak byś mógł to daj jakiegoś linka bo nie mogę coś znaleźć nic.

----

Taka tapetka jeszcze (może komuś się spodoba:P):

793dac1aa238432am.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności