Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda Furai:)


BlackRider

Rekomendowane odpowiedzi

Hm a więc tak długo mnie nie było na forum:P bo niestety a może i stety do woja poszedłem ale znów wróciłem co prawda pod innym nickiem ale to nie szkodzi:D mam nadzieje. podczas mojej króciutkiej służby zafascynowała mnie mazda swoim konceptem Furai i tak postanowiłem wypłynąć na głębokie wody i zacząć prace nad tym modelem mam czekam na wytykanie błędów i pomoc w ewentualnym ich poprawianiu pozdrawiam:) postaram w miarę możliwości robić updaty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cosik tam podziubałem i na razie wyszło coś takiego myśle że w paru procentach podobieństwo można zauważyć.... jak cosik dalej wytworze to zapodam updejta:D siateczke zapodam później bo nie mam czasu z maxa ją wyciągać..... jak widzićie błędy to pokażcie w których miejscach i jak to ewentualnie powinno wyglądać:) pozdro:)b1dff906_furai003.jpg 4dd82677_furai001.jpgshowFullSize.php?id=70926ae3cbd6eaef

9456bc1ec838aeae.html70926ae3cbd6eaef.htmlshowFullSize.php?id=70926ae3cbd6eaefURL%5D7b415cc8_furai002.jpg70926ae3cbd6eaef.html

Edytowane przez BlackRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wiem że niejest tego dużo ale jak większoś polaków za kasą pobiegłem i za granice wyjechałem pracuje po ok 12 godz i nienmam za bardzo czasu w maxie sie bawić ale jak cosik czasiku mi zostaje to coś tam dłbie na laptopie.

 

 

fd696bd0d150dfcem.jpg598338e5344a78dbm.jpg1289676f9d5a23b5m.jpgf878e6adb4d1425bm.jpg

Edytowane przez BlackRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie skminiłes tylko olbo taki kąt albo przut troche któtki zrobiłes(chyba ze to tak ma byc). ja tam sie nieznam ale fajne autko. szac ni sie jeszcze nieudało zrobic zadnego wozu a jak robie to wyglada jak po zderzeniu(ma jakies dziwne wgiecia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pełen respekt za zabranie sie za taki projekt (tez własnie wpadłem na pomysł wymodelowania tego bolidu i samą karoserię robiłem ok 2 tygodnie(bez przerw bo sam model juz robie miesiac i jak jutro bede miał dostep do neta na swoim kompie to pokaze swoje efekty ;) )

2.dziób ma ostrzejszy "chamfer"

3. troche pognieciony w okolicach wlotu na boku.

4. wydaje mi sie ze te fale(?) w przedniem wlocie nie są połączone tak ze to jeden obiekt. tzn chodzi mi o ten chamfer, niewiem czy jest tam konieczny

ale spoko. mam nadzieje ze ci sie uda i zycze powodzenia. no i oczywiscie gratuluje dobrego gustu bo mi tez sie bardzo podoba ten wóz a dzwiek silnika to juz w ogóle orgazm ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stachu w pełni się z tobą zgadzam co do tych krzywizn bo nie dokończyłem jeszcze paru elementów a co do tych wlotów wydaje mi się że chodzi ci o te niby światła czy jakoś tak to jest tylko próbka jak to ma wyglądac nie siedziałem jeszcze nad tym. Ja również tobie gratulóje gustu podobnie jak ty ja również zakochałem się w tym samochodzie od pierwszego wejrzenia dało by się rzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo mnie tutaj nie było bo myślałem że się poddam przeliczyłem swoje możliwości modelowania ale chwyciłem sie w garśc i dalej dziubie aczkolwiek miałem sporo trudności z początku model wydawał sie łatwy ale podczas modelingu okazało się zupełnie co innego... na razie wiekszość samochodu mam wymodelowane jest w paru miejscach krzywo i nie wiem czy jest wszystko zgodne z oryginałem jak co to piszcie spróbuje eventualne błedy skoorygować.... pzdr...

aa6c57ccddaa4c9bm.jpgURL%5D1f08d2e215059cd9m.jpg6dbaa18e21f9f74dm.jpg32783b27a8b7cd69m.jpg5f0be0afce294898m.jpg1248bff73b12d150m.jpg

Edytowane przez BlackRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm nio co do lakieru to taki jakiś prosty dałem nad studiem i renderem też za bardzo nie siedziałem tak tylkok chciałem zobaczyć jak to z lakierkiem b edzie wyglądało no te rowki są za duże poprawie ale cio do tych przetłoczeń hm.... niezabardzo rozumiem co jest nie tak???? nie są wykończone tam z tylu więc to może jest problem... a pierwsze zdjątko się nie otwiera....hm to wrzuce jeszcze raz dzieki za komenta i pzdr...:)

32cb87a9a9e0e0e3m.jpg"]32cb87a9a9e0e0e3m.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności