Skocz do zawartości

[scena 3d] Lamorghini Reventon


VoNd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwszy renderek faktycznie klasa :) Fajny klimacik i ładny model, choć osobiście niespecjalnie podoba mi się materiał felg, tarczy i wycieraczka - jeśli w ogóle ma jakiś materiał, bo oryginał ma chyba czarny/szary :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatki widac w kilku postach Piotrka, model od niego - swietna robota, najlepszy jego model jak dotychczas IMO. Jesli chodzi o materialy i "oryginal" - moje zdanie na ten temat jest nieco inne - nie ma czegos takiego jak oryginal, chyba, ze mowimy o fotkach referencyjnych, custom auta zalezy od klienta, wiec dobor wykonczen jest w pelni uzalezniony od gustu (widzimisie?). Materialy to fizycznie poprawne aluminium i tytan - wyglada troche plasko ze wzgledu na plaskie swiatlo po tej stronie studia (scena oswietlana HDRI ze studia foto do fotografii aut). Dzieki za komentarze i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VoNd w tytule nie zawarłeś informacji, że to "custom", a ta biel wycieraczki na tle całego modelu troszkę mi nie pasowała. Szczerze pomyślałem, że zapomniałeś nałożyć materiał :-P Co do reszty, może tak jak piszesz płaskie wrażenie jest spowodowane oświetleniem...

Ale to juz drobnostki - cała praca na duży plus! Dobra robota!

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne rendery, choc na pierwszy jakos dziwnie z tylu ta mgielka wyglada - z prawej strony idzie ten czarny pasek tak jakby od panoramy a z lewej strony mgielka siega prawie samej gory kadru i ma jakies kanciaste ksztalty, wydaje mi sie za jak na takie auto to ma za wysokie zawieszenie. Poza tym jak powiedzialem, bardzo ladne rendery. Skad bierzesz parametry jakie powinno miec fizycznie poprawne aluminium i tytan ? ;> . No i stronka ci nie dziala ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności