Skocz do zawartości

Xfrog w Mayi?


pit17

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Ostanio zaczalem sie bawic robieniem wizek i chcialbym dodac pare kwiatkow

tak sobie pomyslalem ze dobry do tego moze byc Xfrog (jakos ten Paint Effect mi nie lezy:))

mam pare plikow ale sa one w formacie xfr

jakim programem mozna to przekonertowac na obj zalozmy ale na pliki maji o ile sie da:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

xfr to odpalaj za pomocą Xfrog-a standalone ostatnia wersja chyba 3,5 (od 16lat czy coś ;)) potem exportujesz do obj i już wiesz :)

jest też plugin do majki Xfrog cośtam ale zawsze kilka wersji do tyłu aktualne do wersji 8 czyli 500 lat za mu..... do tyłu

 

a jak masz za dużo pieniędzy to możesz spróbować też NATFX ;) http://www.bionatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taki mały tip mi się przypomniał jak wyexportujesz do obj to o zgrozo każdy kawałek geometri jest oddzielnie! przy jakimś drzewku to ukatrupi Ci kompa będzie się straszliwie wolno wczytywało a viewport ledwo się będzie ruszał i jakakolwiek edycja będzie niemiłosierną katorgą! :(

moja droga na obejście to export do lwo z zaznaczonymi wszystkimi checkboxami dzięki temu każdy materiał będzie miał jeden obiekt ze zcombinowaną geometrią, później w deep exploration exportujesz do obj i dalej już wiesz ;)

ja jeszcze lwo odpalam w modo i se lookam jakie texturki do czego przykręcone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności