Skocz do zawartości

Postac3d : Ball Alien


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za komentarze naprawde, wielkie dzieki

 

mrkrzysiek - tez zaluje :)

Adek_CG - postaram sie :) dzieki

jaras - nie mogles mnie tego powiedziec jak go modelowalem ? :D

Matys - dzieki :)

Tomek Kosiorek - dzieki wielkie to bardzo mile, ale chyba jeszcze daleka droga :)

Levus - spoko, to renderek czysto testowy aby jakos modelik zaprezentowac, mowiac szczerze na banki nie mam jakiegos wiekszego pomyslu jezeli chodzi o material, ale bede nad tym siedzial

gregorjan - dzieki :D

Predator - no chcialbym zrobic wreszcie jakiegos nowego stillka ;) a wiecej, hmm chcialbym zeby bylo wiadomo ze model jest zywy, ale nie koniecznie przez fotorealistyczy szader skory, marzy mi sie jakis fajny grymas i pasujaca poza, ale mysle ze w tym mi jeszcze pomozecie :)

kannu - dzieki :)

misiekhc - wiesz jak jest ... jest ciezko :) Pani porucznik widziala model, ale nie powiedziala nic tylko "pffi" wiec pewnie nie moge liczyc na nic ;))) co do modeliku to spoko, mam nadzieje ze podciagne go jeszcze zanim dowale detalu z reszta bede Ci wysylal i bedziesz mnie opiniowal ;))))) a btw. zakwitly juz pierwsze przylaszczki i grzyby

Ania - w sumie, ciesze sie z tego ze wyszla dosc ludzko, tzn niechcialbym zeby to byl czlowiek, ale zeby bylo czuc ze to cos zyje i ma dusze, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

piksar - no standardowo huge cojones ! :D

Kris_R - heh dzieki ;) spoko planuje planuje :)

Tweety- dzieki :) z odzieniem jest ciezko, wydaje mi sie ze wole nie podejmowac tematu przy tym modelu, bo szkoda by bylo ;) ale chcialbym zrobic jakies dodatkowe stworzenie, ktore opiekuje sie jajkami itp, ostatnio mam w glowie dosc duzo pomyslow, nie wiem na ile mi sie uda je zrealizowac, wiesz jak jest ostatnio dosc duzo mam do roboty wiesz dla kogo i tak czesto przeginam palke ehhh ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no masz racje, wybralem troche zly moment na zaczynanie czegos nowego i mysle ze updateow nie bedzie duzo :( ale wiesz jak jest jestem przykulty do kompa od 10 do 2 giej w nocy, ale kij wreszcie mam maszyne w domu wiec mysle ze wyskrobie troche czasu i uda mi sie go dokonczyc nie bede przykladal za duzej wagi do efektu koncowego, po prostu chce miec kolejna pracke na koncie wiesz jak jest, stesknilo mi sie za siedzeniem po nocach :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe powrót dawnych czasów? mi zbrzydło już siedzenie po nocach ;) wole posiedzieć i podziergać coś swojego wiczorami w PI niż zarywać nocki przy kompie w domu. zwłaszcza, że komp już ledwie dyszy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności