Skocz do zawartości

Minibitwa 22: Alien...


serratus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

To moja pierwsza minibitwa, mam nadzieję, że uda mi się ukończyć ;). Na razie taki szybki szkic poglądowy z Zsphere, teraz czas na retopologię do dalszego sculptu i później retopologia pod realtime, a dłonie i stopy postaram się dodać osobno, bo jak na razie nie wyszły tak jak chciałem... Przewiduję, dodać mu jakieś ubranko... ale to wyjdzie w trakcie, bo conceptu jako takiego nie mam i staram się tworzyć z wyobraźni, pewnie dlatego anatomia gdzieniegdzie siada ;].

 

 

09790388415a1f1c.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez serratus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Anatomia w tym przypadku to kwestia umowna, przecież to nie postać ludzka. "Twarz" bardzo fajna, posiedź jeszcze nad ogólnym zarysem postaci zanim przejdziesz do drobnych detali. Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

pierwsze skojazenie to stańczyk choc nie wiem czemu :D proponowalbym torche move pouyrzwac zeby porozciagac ponaciagac tu i tam bo w tej chwili jest to tak jakby calkowite oparcie na wyjsciowym ksztalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - Dzięki

 

donMario; Levus - No faktycznie... ;) zresztą sam nie jestem zadowolony z formy, a jako ciekawostkę: LINK

 

 

Zaczynam od początku, tym razem idę w bardziej klasyczne klimaty. Coś takiego w necie znalazłem (link) i na podstawie tego próbuję zbrushować ;), hehe już teraz mam problemy, a co dopiero jak przyjdzie to teksturować :eek: no, ale zobaczymy co z tego wyjdzie... na razie wrzucam jeszcze niedokończony ogólny zarys (myślałem, żeby go ustawić w takiej pozie trzymającego tabliczkę z napisem Roswell albo coś w tym rodzaju :)):

 

beb7349aa1f93e69.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

na twoim miescu nie bawilbym sie w wyginanie rąk na tym etapie, bedziesz mial pozniej nerwy przy paleniu normali , a poze jakas to sobie jak cos mozesz myknąc na koniec jak zrgiujesz low chyba ze masz jakies inne plany co do tej postaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności