Skocz do zawartości

pojazd 3d: mech (warrior)


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak narazie to calkiem spoko a jaki bedzie ostateczny efekt trudno przewidziec :) mam tylko jedna uwage dotyczaca sposobu prezentowania pracy: czemu takie dziwne ujecia wybierasz ?? przeciez bez problemow caly model zmiesci Ci sie w kadrze i nie musisz go przycinac...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny kot

całkiem nieźle :D

popracuj nad kolorami, bo tak wszystko na niebiesko?

pozdro :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wydaje mi się, że zagubiłeś proporcje tzn górne kończyny (czy jak to inaczej u mecha nazwać) są strasznie chyde i delikatne w porownaniu do korpusu i dolnych konczyń, może by się przydało troche je umasywnić. Działka (bo chyba dobrxze to interpretuje) na koncach tych konczyn tez są dosyc malutkie. Mech robi wrazenie wielkosci ale te jego uzbrojenie juz tak nie przeraza. No i na koniec jeszcze zmienilbym biesce styku konczyn dolnych z korpusem (laka ludzka miednica) jest strasznie cieniutka i sprawia wrażenie, że nie jest w stanie tego wszystkiego utrzymać.

 

Po za tymi uwagami wydaje mi sie, ze modelik bedzie fajny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze no, jakoś dziwnie on wygląda :| Nie wiem jak to ubrać w słowa... może powiem tak: To wszystko mi się jakoś kupy nie trzyma... zrobiłeś kilka boxów, skopiowałeś kilka razy i ponaklejałeś na nogi inne części... nie wiem, jakoś to do mnie na chwilę obecną nie przemawia :| Może jak będą materiałki, to będzie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi:

- za duze odstepy miedzy kolejnymi pociskami na tasmie

- nogi mi sie nie podobaja sa za plaskie, za grube, zbudowane z jednej bryly

- calosc jest jakas taka zbyt \"zbita\" i masywna braqje mu troche lekkosci :)

 

i jeszce pytanie jak robiles otwory w chlodnicach karabinow ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1. za bardzo rozciągnełem boxa i mi sie nie chcialo juz naboi kopiowac;-)

Ad2.Nie wychodza mi inne (jedna bryła skopiowana razy 2)

Ad3. z tą lekkoscia u mecha bedzie problem:D

 

chlodnice robilem tak:

zrobilem tube i pozniej iles tam cylindrów(ile chce dziur)przesunelem i ustawilem tak aby przechodziły przez tube na jednym z cylindrow dalem covert to editable mesh i attach-em zloczylem cylindry w calosc.pozniej wlazlem do create>geometry z listy wysuwanej compound objects zaznaczylem tube (chlodnice) nacisnelem boolean i pozniej nizej w edycji booleana z zaznaczonym move nacisnelem Pick operand B i zaznaczylem na cylindry (ten caly object z attachowany).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za szescianowaty... wszystko zbudowane na bazie prostopadloscianu... za chude te rurki miniguna... przegluby na rekach sa niestandardowe, wygladaja jakby mech mial sluzyc do przenoszenia skrzynek czy czegos takiego, a nie do walki... nie utrzymalby sie na tych nogach... ogolnie pomyslalbym najpierw nad ogolna forma, a potem zaczal modelowac bo z takich zlepkow pomyslow to rzadko cos wychodzi :)

ale pracuj dalje, widze, ze dopiero zaczynasz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj strasznie to przekombinowane.

Jakby nie chciało ci się za długo dłubać, lub bawić w bardziej skomplikowane konstrukcje.

Kupy się nie trzyma, korpus z jednej bajki, nogi z innej.

Ogólnie źle.

I też myślę, że lepiej zrobisz zapierając się za nowego herca, z tym byłby znacznie więcej roboty zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie tłumaczenie.

Równie dobrze może to i być 100 praca w 3DS.

Ważne co się pokazuje - i by to było coś z możliwościami rozwoju.

A tak wrzucić by wrzucić i podejść do tego bez konsekwencji.....

 

Całe szczęście galeria aż miło się obudziłą, bo nad WIPem czarne chmury się obecnie unoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności