Skocz do zawartości

Finished 2d: Mniam!


lordbiernac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wygląda całkiem przyjemnie. Tylko trochę szkoda, że robocik spada. Ma tak środek ciężkości teraz posadzony, że po prostu leci na łeb na szyję.. i mi osobiście brakuje w tle powietrza... w sensie nieba. Na metalu zasugerowałeś błękitne refleksy... a w tle żółtawe prześwietlenia. Może to drobiazg, ale mi się jakoś gryzie w oku. Fajnie wypracowałeś detal miejscami. Całkiem nieźle to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czadowe tłuste gołebie. Podoba mi się okrągły kształt robota jak i tekstura metalu na nim. Szkoda, że ma tylko jedną dziwną nogę trzymającą się gałęzi. Widziałbym tu conajmniej dwa chwytaki + może jakieś archaiczne skrzydełka na plecach które by rozwiązywały problem zbyt wysuniętego środka ciężkości.Coś w stylu tłustego wielkiego robo-gołębia. Tak czy siak ładnie się prezentuje i w takiej formie jak zapodałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam na razie 2 drobne uwagi. Pierwsza to cień ręki na korpusie .. ja rozumiem, że ten robocik jest kulą a nie dyskiem więc cień powinien mieć nieco inny kształt. A druga sparawa to para z uszów :) za dłonią jej nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R- robocik jest wychylony do przodu, bo chcialem podkreslic, ze "leci" na ten owoc ;) Ale widac nie podolalem:] A co do kolorkow to probowalem sobie game jakas zalozyc i sie jej trzymac, ale teraz w pelni sie z Toba zgadzam:)

rosikowski, miriam, janko1987, kolegaalek- dzieki wielkie :)

serio- dzieki :), a co do dizajnu, to moze gdybym tego nie bazgral bezmyslenie na jakims wykladzie to pewnie bym sie zastanowil troszke czy to ma sens :)

wollny- fakt z ta para, nie skumalem sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności