Napisano 17 Lipiec 200816 l Witam Jakiś czas temu miałem przyjemność robić animacje odkurzacza firmy Robert Thomas prezentującą jego filtry i inne bajery. Modelowane w Maxie, renderowane w LightWave Pozdrawiam. Komentarze mile widziane Edytowane 17 Lipiec 200816 l przez Kefas
Napisano 17 Lipiec 200816 l Autor Sam obiekt. W końcu to dział poświęcony stillom. Niestety nie mam finalnej wersji animacji, dopieszczana była gdzie indziej. A na renderowanie 30 sekundowej animacji w której klatka liczy się 40 min. nie miałem jakoś ochoty, ale jeśli jest zainteresowanie to postaram się znaleźć na dysku coś zbliżone do końcowego ;) Edytowane 17 Lipiec 200816 l przez Kefas
Napisano 18 Lipiec 200816 l No taki sobie odkurzacz stoi ;p, model ladny, podoba mi sie material tego niebieskiego przezroczystego plastiku, ale chetnie tez bym zobaczyl ta animke o ktorej pisales :)
Napisano 18 Lipiec 200816 l Autor Proszę. Tutaj jest link do samej animacji: http://stark.dorosz.com/thomas.AVI Tak jak wspominałem nie jest to finalna wersja jeśli chodzi o rendering.