Skocz do zawartości

Flash: Avocado, Advert


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Napewno włożyłeś w to mnóstwo ale to mnóstwo pracy, podziwiam. Grafika na stronie tej agencji rekamowej robi wrazenie, aczkolwiek w maxthonie mam "Blocked Ad" :P

Restaruracja też wymagała mnóstwo pracy ale wyszło niestety tak niezbyt przekonująco.

Gdybyś mogl choc jakiś taki mały opis zamieścić jak wyglądały prace nad stroną tej agencji reklamowej, jak robione były grafiki itd, tak od strony technicznej.

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne

Strona tej restauracji zaciekawiła mnie, te animacje podawania rzeczy i menu:D

mnie się całościowo podoba.

jedyne do czego się przyczepie to gdy jestem w jakiejs podstronie i klikne w menu odnośnik na tą podstrone w której aktualnie się znajduje, to koleś zbiera rzeczy i spowrotem daje te same.

pije do tego, że powinienieś wyłączyć przycisk dla podstrony w której aktualnie uzytkownik się znajduje.

zawsze gmatwam, ale mam nadizeje, że rozumiesz o co mi chodzi :D

 

strony agencji nie oceniam, bo już kiedyś tu była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dzięki :)

polon > obie stronki, zarówno avocado jak i advert rysowane były na wektorkach. Tak, jak pisałem w pierwszym poście znaczną część grafiki dostałem już z agencji reklamowej - ja dorabiałem tylko elementy na potrzebę chwili, a wcześniej konsultowałem czy da się coś takiego zrobić we flashu. Do mnie należało złożenie tego i przygotowanie animacji.

Floox > agencja była, ale jeszcze WIP w wersji na AS2. Od tamtego momentu trochę wyewoluowała i zmieniła środowisko :) Odnośnie klikania w Avocado.. zastanawiałem się nad tym, ale doszedłem do wniosku, że klientowi nie można zabraniać kliknięcia, jeśli chce sobie wymienić zastawę na nową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o Avocado to podoba mi się bardzo. i nie zgodziłbym się z p.knyshą, za długo nie jest, jest ciekawie. i smiesznie :D

Advert bez rewelacji, napisy kiepskie, nawet nie pasują do strony - ale to tylko ogólna ocena

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

La R > jaki FF?? Może masz jakiegoś adbloka?Chociaż nie sądzę, żeby to było przez to.

 

Dzięki za opinie i komentarze :)

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do strony agencji reklamowej to mam mieszane uczucia. początek świetny z tą maszyną i chmurkami. dalej jest już gorzej. jakiś brak konsekwencji. te prostąkąty z tekstem jakoś kompletnie nie pasują do designu strony i są nieczytelne, a miganie jest denerwujące :P Ja bym zastąpił te czarne prostąkoty takimi samymi lub podobnymi chmurkami jak te na początku. Ale to moje zdanie. Ogólnie pomysł bardzo bardzo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ta nowa wersja Firefoxa robi dużo złego.. będę szukał w czym tkwi problem - dzięki za info i opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności