Skocz do zawartości

Jakieś bazgroły


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

płaskie jak britney przed operacja. Pracuj nad perspektywa bo strasznie ci wyszła.Poza tym pociągłes jedna krecha całosc nie czuc zadnego dobrego siwatłocienia ani zrodla swiatla. Staraj sie tego unikac no i musisz sporo machac ołowikiem. Rysuj codziennie duzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szczere komentarze:), możliwe, że ten efekt płaskości jest jeszcze spotęgowany tym, że \"skanować\" musiałem aparatem cyfrowym bo akurat skaner się zwalił :P(właściwie to cały czas jest zwalony:|). Co do tego rysowania codziennie to niestety nie mam zabardzo czasu:(, ale postaram się częściej coś bazgrać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mowia, kto nie probuje niczego sie nei nauczy , pochwalam zapal , nawet z nudy , jak cos mazniesz to wrzucaj chetnie skomentuje ... piewrwsza moja uwaga , to perspektywa ! to raz, a dwa swiatlo !!!! mistrzu patrz na Cienie wygladaja tak ze albo z prawej rzucane sa, albo z lewje , a slonce swieci tylko z jednej strony jednoczesnie ... .. Pozdrawiam na dłuższą mą wypowiedz sie nie zanosi, a to ze wzgledu na to, ze zbyt ostre slowa krtytyki by padly ... ale zycze powodzenia .. i pracuj dalej ... sztuka olowka to podstawa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności