Skocz do zawartości

wizualizacje 3d: salon


Neiraa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jest naprawde spoko. Taki oryginalny styl, który bardzo mi podchodzi. Fajnie by było zrobić listwy pomiędzy panelami a ścianą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłby to facet, to byście go zjechali;) Stylistycznie to jest chaos;) Nie podoba mi się skomponowanie ze sobą tych dwóch rodzajów drewna (patrz parkiet i 'belki'). Kanapa jakby nie w skali - ginie w tym pomieszczeniu. Podobnie stolik. Strasznie przysadzisty przez co cierpi cały minimalizm architektury tego pomieszczenia. Chromowane wazoniki też nie wiadomo skąd się wzięły i to prawie na środku przejścia(?). Do czego ten chrom nawiązuje?;) Nigdzie indziej go w pomieszczeniu nie widać. Bardziej pasowałaby tu chyba porcelana, lub wazoniki gliniane. I stojąca lampa. Jest w oryginalnych wymiarach?;) Duuuża strasznie, jak kanapa;)

Pracuj dalej;p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemnie, szkoda ze lampy sie nie swieca, parkiet i poduszki mogłyby być lepsze.

belki/slupy jesli sa elementem konstrukcyjnym a nie tylko ozdoba to powinny byc o wiele grubsze, w ogole cos z proporcjami nie tak...

rozumiem ze to nie bedzie budowane w PL tylko w Hiszpanii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgodze sie z przedmowcami, ze te belki troche za chude. Ich material gryzie sie z tym parkietem. Do tego tak poprostu wnikaja w parkiet. Troche nienaturalnie to wyglada. Kanapa tez nieproporcjonalna w porownaniu do stolika i foteli. Ale ogolna kompozycja jest przyjemna dla oka.

 

Zycze powodzenia w pracach.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za opinie i komentarze!

 

Jeśli chodzi o kwestie projektowe, to jest to narazie szkic, ale owszem zgadzam się z niektórymi wypowiedziami. Z innymi zaś ani trochę :D

 

Touch ja nie kumam o co chodzi z tą płcią, co ma piernik..?? No ale zostawmy to. Kwestia doboru materiałów, kompozycji..itp jest rzeczą mocno subiektywną. Tobie się nie podoba, ok, szanuję to. Zapewniam, że kanapa i inne meble są w skali, poprostu wnętrze jest bardzo wysokie i przstronne. Może to tez kwestia ustawień kamery. Wazoniki gliniane to jednak chyba nie, bo to już zachaczałoby o chlopską siermiężność i nieco przaśny klimat ;]

 

t0m3k lampy zgasiłam, bo świecą ce nijak się miały do slonecznego klimatu wnętrza. Belki chyba rzeczywiście wyszły za wąskie. A dom ma być w Chorwacji :D

 

xaoo to co już napisałam wcześniej, dzięki za komentarz.

 

adam_m tutaj własnie chodzi o zostawienie tych krokwi i całej konstrukcji.

 

Pawelkos dzięki! meble sa w odpowiedzniej skali, zapewniam.

 

J|L dzięki!

 

Dodam jeszcze tylko, że to moja trzecia praca z Mentalem i fakt, że jak dotąd (ale czekam na doświadczone grono ;] ) nikt się nie czepia kwesti technicznych renderu, światła..itp. jest juz dla mnie małym sukcesem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neiraa, a propos płci, to była tylko humorystyczna uwaga, nie bierz tego serio, choć trochę prawdy w tym jest, że zostałaś troszkę łagodniej potraktowana niż było by to w przypadku gdyby pracę wrzucił facet;)) IMO nic w tym złego nie widzę;)

Co do materiałów i doboru, to nie do końca zgodzę się w kwestii subiektywizmu. Owszem, w pewnym stopniu tak, ale są też ogólne zasady i zwyczajna estetyka. Te dwa rodzaje drewna się ze sobą gryzą. Uznajmy, że w 50% jest to subiektywizm, o którym wspominasz;)

Jeśli meble mają oryginalne wymiary, to spoko, nie czepiam się;) Ale gliny i ceramiki nie odpuszczę. I wydaje mi się, że bardziej tandetny jest w tym przypadku chrom niż wyroby rzemieślnicze;) Poza tym ta glina/ceramika zdecydowanie bardziej pasuje do słonecznego klimatu wybrzeży Chorwacji niż zimny i minimalistyczny chrom;) Ot, kwestia wystroju wnętrza;)

 

Pozdr i czekam na kolejne prace;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności