Skocz do zawartości

SHORT "Agry Bagry"


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

 

Jakiś czas temu w ramach przygotowań do większej produkcji stworzyliśmy krótki film pt. "Agry Bagry".

Film ten znalazł rozwinięcie w produkcji którą aktualnie mamy na warsztacie. Jednak poza ogólną ideą nie przypomina już w swej formie tego co tutaj widać. Spotkałem się jednak z pozytywnymi opiniami wśród znajomych i uznałem że warto pokazać go także tutaj. Film powstał już jakiś czas temu, ale zupełnie o nim zapomniałem:) Ma kilka niedociągnięć w prowadzeniu akcji, ale nie zakładaliśmy wprowadzenia go szerzej do wglądu, dlatego przymknąłem oko na różne sprawy. Niemniej jednak nie dominują one nad całością.

 

Zapraszam do obejrzenia: http://www.agrybagry.pl

 

Przy okazji zapraszam na http://www.actionheroes.pl

 

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł :)

Edytowane przez Pawel Lipka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przesadzasz troche z tymi niedociągnieciami, bez przesady znowu ;)

Bardzo fajnie sie ogląda, fajna stylizacja i wogóle. Musze powiedziec tylko ze nie mogłem w 100% skupić sie na fabule bo poziom natęzenia muzyki (albo muzyka sama w sobie) jakoś tak wyszedł na pierwszy plan za bardzo, takie mam odczucie.

Ale nie ma co krecic nosem bo to kawał solidnej roboty jest!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne :) Prowadzenie kamery i montarz szfankuja... ale wypalcie to na klisze, i slijcie to na wszystkie mozliwe konkursy, w mozabwle, w afryce w indiach i gdzie tam jeszcze. Chwalcie sie tym, ze zostaliscie zakwalifikowani do jakiegos gownianianego konkursu.iJakas nominacja, niewazne. Grunt, zebyscie nabili sobie bonusow.Ludzi sie nie znaja,wazne dla nich jest to, ze cokolwiek osiagneliscie w konkursach. Howk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja i grafika już sama w sobie pokazuje że jest skierowana do najmłodszych i uważam że odwaliliście kawał pożądnej roboty, ponieważ wasza praca jest lepsza od niektórych bajek emitowanych na TVP jako dobranocka.

 

Bardzo miło się ogląda i nie widziałem nic do czego można było by się doczepic :)

A główny bohater podczas studiowania książki przypomniał mi "Sztuke Spadania" :P

 

Świetna robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności